Produkty českých značek

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Produkty českých značek

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

2032 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná květinová vůně

Standardní cena 149 Kč
14,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na mastné vlasy

159 Kč
53,0 Kč / 100 ml 79,0 Kč / 100 ml 43,8 Kč / 100 ml 29,8 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výživný a pečující

159 Kč
53,0 Kč / 100 ml 79,0 Kč / 100 ml 43,8 Kč / 100 ml 29,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hypoalergenní složení

159 Kč
53,0 Kč / 100 ml 43,8 Kč / 100 ml 29,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro celou rodinu

79 Kč
53,0 Kč / 100 ml 79,0 Kč / 100 ml 43,8 Kč / 100 ml 29,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 ml
500 ml
5 l
300 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na bázi mikroorganismů a enzymů

Standardní cena 449 Kč
89,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Odstraní mastnotu i nečistoty

119 Kč
15,9 Kč / 100 ml 13,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml (sprej)
5 l (kanystr)
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nová účinnější receptura

299 Kč
5,0 Kč / 1 ks 13,3 Kč / 1 ks 4,5 Kč / 1 ks
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 ks (dóza)
3 ks (vzorek)
660 ks (kbelík)
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nová vylepšená receptura

199 Kč
6,0 Kč / 1 prací dávka 5,7 Kč / 1 prací dávka 5,6 Kč / 1 prací dávka 26,3 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
5 l
100 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nová vylepšená receptura

199 Kč
6,0 Kč / 1 prací dávka 5,7 Kč / 1 prací dávka 5,6 Kč / 1 prací dávka 26,3 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
5 l
100 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Šetrnější náhrada aviváže

159 Kč
15,9 Kč / 100 ml 15,0 Kč / 100 ml 14,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S gelovou konzistencí

149 Kč
29,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
100 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Exkluzivně na Econea.cz

Standardní cena 119 Kč
15,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodný pro alergiky a ekzematiky

Standardní cena 199 Kč
19,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Brání šednutí, zaprání a tvrdnutí prádla

Standardní cena 159 Kč
15,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodný pro alergiky a ekzematiky

Standardní cena 939 Kč
18,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Brání šednutí, zaprání a tvrdnutí prádla

Standardní cena 699 Kč
14,0 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodný na praní flísu i látkových plen

Standardní cena 75 Kč
75,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodný na praní flísu i látkových plen

Standardní cena 990 Kč
19,8 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodný na praní flísu i látkových plen

Standardní cena 229 Kč
22,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chrání jemná vlákna a omezuje plstnatění

Standardní cena 169 Kč
16,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nová vylepšená receptura

Standardní cena 229 Kč
22,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.