Produkty českých značek

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Produkty českých značek

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

2032 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S pomerančem, hřebíčkem a skořicí

Standardní cena 612 Kč 680 Kč
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

100% přírodní, z kokosovo-sójového vosku

Standardní cena 707 Kč 785 Kč
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na úklid i do kuchyně

Standardní cena 250 Kč 278 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Šampioni pro nejcitlivější pleť

Standardní cena 620 Kč 667 Kč
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na bázi rostlinného alkoholu, bez chlóru

219 Kč
29,2 Kč / 100 ml 27,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
1 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální čistič

185 Kč
18,5 Kč / 100 g 16,4 Kč / 100 g 13,9 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg - zip sáček
5 kg - pytel
15 kg - kbelík
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Snadné rozlévání do menších lahviček

Standardní cena 83 Kč
1,7 Kč / 100 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I pro domácí čističky

119 Kč
15,9 Kč / 100 ml 13,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zabraňuje usazování vodního kamene

119 Kč
6,0 Kč / 100 g 5,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
2 kg
5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Prádlo zůstane měkké i bez aviváže

Standardní cena 199 Kč
6,0 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Široké využití

149 Kč
14,9 Kč / 100 ml 13,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z mýdlových ořechů v BIO kvalitě

199 Kč
19,9 Kč / 100 ml 19,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nádobí bez šmouh a zaschlých kapek

149 Kč
19,9 Kč / 100 ml 18,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Odstraní usazeniny

139 Kč
18,5 Kč / 100 ml 16,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S rozmarýnem, cedrem a levandulí

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

139 Kč
1390,0 Kč / 100 ml 1163,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Silné repelentní účinky

109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml 830,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dodává optimismus

129 Kč
1290,0 Kč / 100 ml 1063,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mužná a zklidňující vůně

129 Kč
1063,3 Kč / 100 ml 1290,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

129 Kč
1290,0 Kč / 100 ml 1063,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladký pomeranč a zemitý cedr atlaský

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S citronelou a mátou rolní

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S 5 % vavřínového oleje, jemné i pro miminka

129 Kč
129,0 Kč / 1 ks 113,2 Kč / 1 ks
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 ks
6 ks
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží citrusová vůně i do kanceláře

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Kořeněná vůně s nádechem Středomoří

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Překryje pachy i v blízkosti toalety

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná a příjemně bylinná vůně

Standardní cena 139 Kč
139,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na jeden prací cyklus stačí lžíce

199 Kč
3,5 Kč / 1 prací dávka 2,9 Kč / 1 prací dávka 2,5 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
pap. sáček 850 g
pap. pytel 5 kg
15 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z mýdlových ořechů a olivového mýdla

199 Kč
3,5 Kč / 1 prací dávka 2,5 Kč / 1 prací dávka 2,9 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
pap. sáček 850 g
15 kg
pap. pytel 5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro výrobu domácího prášku

Standardní cena 239 Kč
4,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.