Produkty českých značek

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Produkty českých značek

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

2032 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S biologicky odbouratelnými tenzidy

119 Kč
15,9 Kč / 100 ml 13,0 Kč / 100 ml 53,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml (sprej)
5 l (kanystr)
110 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální pomocník do domácnosti

119 Kč
15,9 Kč / 100 ml 7,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml - sprej
5 l - kanystr
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Poradí si s potem, zachová funkčnost materiálů

229 Kč
6,9 Kč / 1 prací dávka 6,0 Kč / 1 prací dávka 6,0 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro zjemnění syntetického prádla

169 Kč
16,9 Kč / 100 ml 15,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Ta nejlepší péče o nádobí i myčku

Standardní cena 567 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Odmašťovač, čistič skel a uni čistič

Standardní cena 393 Kč 437 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Čistič koupelny, WC čistič a bílý ocet

Standardní cena 357 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pomerančový odmašťovač sprej a koncentrát

Standardní cena 259 Kč 288 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mátové osvěžení

Standardní cena 199 Kč
199,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pomeranč, citron, eukalyptus a lavandin

Standardní cena 499 Kč
1247,5 Kč / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nahradí až tři produkty

119 Kč
62,7 Kč / 100 ml 39,7 Kč / 100 ml 33,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
100 ml
110 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nahradí až tři produkty

119 Kč
62,7 Kč / 100 ml 39,7 Kč / 100 ml 33,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
100 ml
110 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Maximálně udržitelné řešení

Standardní cena 499 Kč
4990,0 Kč / 100 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Maximálně udržitelné řešení

Standardní cena 499 Kč
4990,0 Kč / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Maximálně udržitelné řešení

Standardní cena 499 Kč
4990,0 Kč / 100 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bez sulfátů, myje extrakt z mýdlových ořechů

69 Kč
62,7 Kč / 100 ml 39,7 Kč / 100 ml 33,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml 25,8 Kč / 100 ml
Skladem 1 kus
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
110 ml
300 ml
500 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mýdlové ořechy a vůně od aromaterapeutky

119 Kč
39,7 Kč / 100 ml 33,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml 25,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S pH 5,5 a jemným peelingovým účinkem

119 Kč
39,7 Kč / 100 ml 33,8 Kč / 100 ml 69,0 Kč / 100 ml 25,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na mokré i suché vlasy

109 Kč
109,0 Kč / 100 ml 79,8 Kč / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 ml
500 ml (refill)
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

99 Kč
34,1 Kč / 100 ml 33,1 Kč / 100 ml 75,0 Kč / 100 ml 19800,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

99 Kč
34,1 Kč / 100 ml 33,1 Kč / 100 ml 75,0 Kč / 100 ml 19800,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

99 Kč
34,1 Kč / 100 ml 33,1 Kč / 100 ml 75,0 Kč / 100 ml 19800,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

99 Kč
34,1 Kč / 100 ml 33,1 Kč / 100 ml 75,0 Kč / 100 ml 19800,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

99 Kč
34,1 Kč / 100 ml 33,1 Kč / 100 ml 19800,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro přirozenou biologickou rovnováhu

Standardní cena 449 Kč
89,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Voní jako čerstvě rozkrojený citron

59 Kč
59,0 Kč / 100 ml 17,8 Kč / 100 ml 14,9 Kč / 100 ml 14,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 ml
500 ml
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Voní jako čerstvé lístky máty

59 Kč
59,0 Kč / 100 ml 17,8 Kč / 100 ml 14,9 Kč / 100 ml 14,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 ml
500 ml
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Jen 10 přísad a pH blízké lidské pokožce

149 Kč
14,9 Kč / 100 ml 14,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Směs bakteriálních kultur a enzymů

Standardní cena 449 Kč
89,8 Kč / 100 g
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná květinová vůně

Standardní cena 149 Kč
149,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.