Aromaterapie přírodními esenciálními oleji

Věděli jste, že?

Aromaterapie pomáhá dětem s poruchou pozornosti, v německých nemocnicích ji používají jako podpůrný léčebný prostředek a některé esenciální oleje jsou dokonce registrovány jako léčiva, třeba levandulová silice proti úzkosti.

Aromaterapie

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Aromaterapie přírodními esenciálními oleji

Vyfiltrovat:

301 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Levandulový relax

Standardní cena 157 Kč
1570,0 Kč / 100 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

129 Kč
1290,0 Kč / 100 ml 1063,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S perníkovým kořením

Standardní cena 265 Kč
26,5 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dýchejte s lehkostí

Standardní cena 157 Kč
1570,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Hojí štípance i akné

Standardní cena 126 Kč 148 Kč
14,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Na dýchací cesty

Standardní cena 106 Kč 125 Kč
10,6 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S levandulí a citronelou

Standardní cena 240 Kč
24,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Podpoří dýchací cesty a soustředění

179 Kč
13,3 Kč / 1 ml 17,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml

Vydrží vonět až 3 měsíce

Standardní cena 549 Kč
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dodává optimismus

129 Kč
1290,0 Kč / 100 ml 1063,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S citronem, pomerančem a palmovou růží

Standardní cena 185 Kč
18,5 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

S povzbuzující vůní

Standardní cena 110 Kč 129 Kč
731,0 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Heřmánek, majoránka a fenykl pro masáž bříška

Standardní cena 199 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Hřejivé, vyrovnávací a posilující

Standardní cena 265 Kč
53,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vůně pomeranče, skořice a hřebíčku

Standardní cena 199 Kč
19,9 Kč / 1 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dávka citrusové energie

Standardní cena 109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Relaxační, uklidňující, konejšivé

Standardní cena 249 Kč
83,0 Kč / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S pomerančem, hřebíčkem a skořicí

Standardní cena 230 Kč
23,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží spojení rozmarýnu a citronu

Standardní cena 150 Kč
15,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Dřevěná visačka jako difuzér

Standardní cena 289 Kč
28,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zklidňuje a chladí

Standardní cena 199 Kč
19,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Životabudič

139 Kč
13,9 Kč / 1 ml 11,6 Kč / 1 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml

Vydrží vonět až 3 měsíce

Standardní cena 549 Kč
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladká vůně vhodná i pro děti

Standardní cena 109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mužná a zklidňující vůně

129 Kč
1063,3 Kč / 100 ml 1290,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Do aromalampy: 3 až 5 kapek do vody

Standardní cena 289 Kč
28,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladký pomeranč, chladivý peprmint a rozmarýn

Standardní cena 150 Kč
15,0 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží pomeranč, peprmint a rozmarýn

Standardní cena 351 Kč
3510,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

S mátou, eukalyptem a levandulí

Standardní cena 131 Kč 154 Kč
14,5 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Osvěžuje prostor a nevoní hmyzu

Standardní cena 99 Kč
990,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.