Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Boho Green Make-Up

Odložte žehličky i dudlíky. Pracovní notebooky už taky zaklapněte. Tady a teď nastává zasloužený čas pro vás. Vrhněte se na to, co vás těší a nezapomeňte se pořádně rozmazlit. Dovolte si být bohyní třeba právě s francouzskou značkou certifikované přírodní dekorativky BOHO Green Make-up. Řasenky, pudry, oční stíny, rtěnky a další pěčující zkrášovadla vyrábí od roku 2012, v BIO kvalitě a s hlubokou úctou ke zdraví člověka i životnímu prostředí. Kvalitu surovin, výrobních postupů a etický přístup přitom střeží certifikáty Cosmebio, Cosmos Organic a Slow Cosmétique.

V Boho Green Make-up si kromě čančání na bedra naložili ještě další mise - péči o člověka a planetu. Do nejbližšího kontaktu s citlivou pokožkou obličeje odmítají pouštět pochybné látky, tak časté v běžné kosmetice. Své produkty proto míchají z čistých darů přírody. Svěříte se s nimi do péče rostlinných olejů a vosků, pigmentů z minerálů, květin a plodů. A nebojte, na efektivitě líčidel nic nepoznáte. Make-upy i korektory úžasně kryjí, řasenky dodávají pohledu svůdnost, nedrolí se a nemažou. Oční stíny i rtěnky hrají intenzivními a sytými barvami, jako příroda sama! 

Kromě tváří zkrášlují v Boho také náš společný domov. Produkty ukládají do stylových designových obalů vyrobených ze dřeva a papíru s certifikáty PEFC a FCS, tedy z udržitelně obhospodařovaných lesů. Značka vyplácí 1 % celkového ročního obratu organizaci 1% For the Planet, která investuje do obnovy a ochrany planety. Boho Green Make-up samozřejmě netestují na zvířatech a přes 80 % jejich produktů je veganských a bez lepku. Do našich poliček jsme přitom vyskládali pouze jejich čistě rostlinné výrobky. Aby toho nebylo málo, všechna jejich líčidla s láskou a péčí kompletují zdravotně postižení lidé v lyonské chráněné dílně. Že není nad čím rozmýšlet? Tak račte scrollovat a všechny přírodní a pečující malovátka pořádně okoukněte. :)