Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

ZNAČKA MĚSÍCE - Tierra Verde

Zlaté české ručičky zase jednou něco pevně uchopily a rozhodly se, že udělají svět lepším místem. Tyto povedené ruce patří Nataše Foltánové, zakladatelce unikátní přírodní značky Tierra Verde. Nataša je nemá složené v klíně a v kapsách se také často nehřejí. Už deset let s nimi totiž vytváří ekologickou drogerii pro všechny, kdo chtějí své domovy proměnit v zelené oázy.

Výrobky od Tierra Verde nám v Econea přirostly k srdcím i k domovům. Mohou za to přírodní látky a šetrné materiály jako mýdlové ořechy, bambus či biobavlna, které nám pomáhají žít zdravěji a nevypouštět z domácností pochybné odpady. Nesmírně sympatický je nám i punkový začátek Natašina zeleného snu (nám věrně známý :-)), dobrota a zapálení, které čiší z celého týmu. A konečně, oblíbili jsme si i jejich obrovsky široký sortiment. Ať už sháníte prostředky na úklid či praní, pomůcky k bezobalovému nakupovánídámské hygienické potřeby nebo vychytávky pro ekologický život s domácími mazlíčky, Tierra Verde nezklame.

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie