Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Aktuálně nejžádanější produkty

Usilovně se snažíme o to, abychom vám nabídli co možná nejvíce relevantních produktů, které vám pomohou překonat a zpříjemnit tyto nelehké časy. Každým dnem by se tedy měly v našich zelených regálech objevit produkty, jako jsou například hygienické gely a spreje na ruce, doplňky stravy a další vychytávky, které vám budou dělat společníky vstříc lepšímu zdraví, pohodě a bezpečí. Pokud je nějaký produkt nedostupný, věřte, že se ho naši bojovníci snaží co nejrychleji naskladnit. Děkujeme a prosím vydržte, makáme na tom a jsme v tom s vámi.
 
Covid-19 zasáhlo do našich poklidných životů jako hrom z nebe. Některé z nás uvěznilo mezi čtyřmi stěnami, jiné dočasně připravilo o práci, některým sáhlo na to nejcennější - zdraví. Ať už se vás současná situace dotkla jakkoli, pamatujte, že v tom nejste sami. Izolace teď paradoxně ukazuje, jak soudržní umíme být - ač na dálku. Všichni v Econea.cz na vás myslíme. V gladiátorském dvousměnném provozu neúnavně balíme zelené zásilky a posíláme do vašich domácností vše, co potřebujete. A vězte, že nad rouškami nám z očí stále září radost ze společné práce a víra v brzkou budoucnost bez karantén a života v souladu s naší planetou.
 
Do tohoto virtuálního regálu jsme pro vás napěchovali všechny zásadní produkty, které vám pomohou ustát tyto dny ve větším bezpečí a pohodě. Vybírat můžete z šetrných nezbytností pro osobní hygienu, úklid domácnosti a především ochranu a posílení zdraví - a to jak toho fyzického, tak duševního.

Proč na každodenních hrdinstvích záleží víc než kdy jindy?

Někdo by mohl podotknout, že v takto kritických dnech záleží jen na “přežití” a ekologie může jít stranou. Dokud je ale ekologické zboží dostupné, dovolujeme si tvrdit, že opak je pravdou. Koronavirus totiž vnímáme také jako pořádnou herdu do zad, zdvižený ukazováček lidstvu za ztrátu respektu k prostředí, ve kterém žijeme. A matička příroda nám to náležitě potvrzuje. Když s karanténou v Číně utichly motory aut a ustal hluk z továren, z oblohy se rozplynul také smog a místním po dlouhé době odhalil hvězdnou oblohu a východy i západy slunce. A emise začaly klesat i v Evropě.
 
To vše nás utvrzuje v tom, že právě TEĎ je více než kdy jindy zřejmé, že je potřeba nahlédnout naše hodnoty a způsob chování a najít propojení s přírodou, které jako lidstvo ztrácíme. Moc si proto vážíme, že s námi dál pokračujete v každodenních zelených hrdinstvích. Děkujeme!
 

O ekologických dopadech karantény v Číně jsme už stihli vydatlovat zajímavý článek. Tady si ho můžete ještě za čerstva přečíst.

Dávku zelené naděje pak naleznete v tomto článku na našem blogu. Pojednává o možných pozitivních dopadech současné zdravotní krize na palčivé problémy, se kterými se potýká naše životní prostředí.

Jak na současnou krizi nahlíží environmentalistka Jana Půlpánová? Jaké krůčky mohou lidé dělat pro sebe i pro ekologii i z izolace karantény? Informacemi nabitý rozhovor si můžete prolistovat tu.

Šetrnost je důležitá, obzvlášť v těchto dnech. Pozor ale, abyste pro úsporu pár desítek korun neohrozili své zdraví. Kde a proč se šetřit nevyplácí, si můžete přečíst tady.

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie