Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Wild & Coco - Zdravé mlsání, veganská probiotika a doplňky stravy

Jste připraveni se bezhlavě zamilovat? S Wild & Coco do toho spadnete po hlavě. Nebo spíš po kokosu? Zakladatele značky, Filipa Říhu, okouzlily výživové i chuťové kvality kokosu natolik, že si je odmítal nechat jen pro sebe. Lahodné a supervýživné plody toužil dostat do našich končin v co nejčerstvějším stavu. Od samého počátku ale věděl, že to bude oříšek. Pátral tak u poctivých farmářů po těch nejlepších kokosových surovinách a koumal také metody, jak je dopravit do našich luhů v prémiové kvalitě. A povedlo se!

Dnes tak můžete debužírovat na funkčních potravinách a dobrotách z ekologicky pěstovaného kokosu a dalších superfoods. Ve Wild & Coco je přitom vyrábí s jasným záměrem, aby člověku prospívaly a zpříjemňovaly mu pobyt na Zemi. A je to cítit v každém soustu!

Do kokosových mlsů plných antioxidantů nepřidávají rafinový cukr, jsou bez laktózy i živočišných složek. Laskavé jsou k trávicímu ústrojí a chrochtat blahem s nimi bude i váš mikrobiom. Kromě krásného pocitu na těle, přetrvá i pohlazení po duši. Wild & Coco totiž díky každému prodanému výrobku podporuje organizaci Prales dětem. Podílíte se tak s nimi na ochraně pralesa a biodiverzity v Indonésii.