Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Lahve nejen na vodu

Za den by každý dospělý člověk měl vypít přibližně 2-3 litry vody denně. Samozřejmě vždy záleží také na fyzické aktivitě. Abychom předešli dehydrataci, je třeba pít i když nemáme zrovna žízeň. Voda je velmi důležitou součástí pro správné fungování a čištění našeho těla, proto bychom pitný režim rozhodně neměli podceňovat. Skvělým pomocníkem pro dodržování pitného režimu je lahev na vodu.

Zní to obyčejně, ale jde takřka o zázrak. Tyto lahve na vodu totiž pomohou se zdravím vám a také naší planetě. Nejedná se totiž o klasické PETky, které za určitých podmínek mohou do vody vypouštět potenciálně zdraví škodlivé látky a které po jednom či pár použití (v lepším případě) končí na skládkách, kde se vlastně téměř nikdy nerozloží. A mohou skončit také v oceánu a následně v malých dávkách v našem potravinovém řetězci. Nebuďte tedy součástí problému, buďte součástí řešení s opakovaně použitelnými lahvemi nejen na vodu.

Proč si vybrat ekologickou lahev?

Lahve nejen na vodu zkrátka budou dělat radost vám i naší Zemi. Využijete je na pití všeho druhu - od vody, přes ovocné šťávy až po čaj, pro malé i velké, do práce, na cestování i na sport.

A výběr z řady materiálů je opravdu veliký, ať už se jedná o minimalistické lahve skleněné, stylové plastové nebo lehounké nerezové, svým designem upoutají pozornost. Věřte tomu nebo ne, svou lahev na vodu nebudete chtít dát z ruky. A my si myslíme, že to je dobře.

Aby vám láhev vydržela co nejdéle, doporučujeme využívat k čištění kartáč na lahve, který je k lahvím šetrný, přesto je vyčistí naprosto dokonale. A pokud to s ekologií ve vaší domácnosti myslíte opravdu vážně, mrkněte na čistící prostředky, které se mohou hodit i ve vaší kuchyni.

Lahve, které prodáváme, samozřejmě neobsahují ftaláty či BPA (Bisfenol-A).

Zpátky do školy se Zdravou lahví! Speciální akce s Purity Vision 1 + 1 na kokosový olej a bambucké máslo