Udržitelné ekologické dárky

Věděli jste, že?

Akt darování uvolňuje v mozku endorfiny, které nás hází do zenu a přináší pocit štěstí. Vědci navíc vybádali, že obdarovávání zlepšuje vztahy mezi lidmi. Jasné jak facka? Jistě ale záleží na kvalitě dárku. Tak tfuj tfuj, ať se trefíte svým milým do noty! :)

Tipy na dárky

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Udržitelné ekologické dárky

Věděli jste, že?

Akt darování uvolňuje v mozku endorfiny, které nás hází do zenu a přináší pocit štěstí. Vědci navíc vybádali, že obdarovávání zlepšuje vztahy mezi lidmi. Jasné jak facka? Jistě ale záleží na kvalitě dárku. Tak tfuj tfuj, ať se trefíte svým milým do noty! :)

Všichni rádi obdarováváme své milované a blízké. Ale jak přitom zachovat princip udržitelnosti a šetrnosti? Vybrali jsme pro vás nádherné a užitečné věci, které potěší a přitom jsou šetrné k přírodě. Máte je zde všechny na jednom místě a nemusíte se tak proklikávat celým e-shopem. A pokud chcete jít ještě větší zkratkou, mrkněte se na vybrané nejlepší tipy na dárky.

Obdarovaný z nich bude mít velkou radost a vás k tomu může na srdci hřát pocit, že jste nakoupili zodpovědně a neškodíte přírodě. Jak ve změti nepřeberných možností vybrat to pravé pro vaše milé, jsme popsali blogu v článku Inspirace na originální eko dárky k Vánocům.

ČÍST VÍCE

Vyfiltrovat:

82 produktů

S rostlinným kolagenem a ectoinem

Standardní cena 699 Kč
1398,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné

Pro jemné a lámavé vlasy

219 Kč
109,5 Kč / 100 ml 49,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
200 ml
30 ml

Nejdřív peeling, potom aktivní maska

Standardní cena 75 Kč
576,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Praktický pomocník se svěží vůní

Standardní cena 169 Kč
84,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Pro vlasy se sklonem k maštění

Standardní cena 219 Kč
109,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Bez problematických hliníkových solí

Standardní cena 169 Kč
169,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Extra porce svěžestí, bez fluoridu

Standardní cena 169 Kč
67,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Pro objem řas i obočí, ideálně na noc

Standardní cena 239 Kč
2390,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Se středomořskými bylinkami

169 Kč
84,5 Kč / 100 ml 64,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
200 ml
1 l

100 % z přírodních materiálů

Standardní cena 110 Kč
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Hloubková obnova během spánku

Standardní cena 849 Kč
1698,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

S argininem pro vlasy po tepelných úpravách

219 Kč
146,0 Kč / 100 ml 49,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
150 ml
30 ml

S ceramidy a fytoretinolem

Standardní cena 549 Kč
1830,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Svěží gel po sportu i dlouhé procházce

Standardní cena 329 Kč
219,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Lehce kořeněná chuť pro celou rodinu

Standardní cena 119 Kč
158,7 Kč / 100 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Z třtinového cukru, mandlového prášku a soli

Standardní cena 369 Kč
147,6 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Voní vanilkou, bez syntetických vůní

Standardní cena 159 Kč
79,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

S neutrální vůní pro ženy i muže

Standardní cena 120 Kč
2000,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Očistí pleť od make-upu i smogu

299 Kč
199,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
150 ml
50 ml

Zmírňuje známky únavy

Standardní cena 449 Kč
898,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Se sladkou ovocnou chutí pro děti i dospělé

Standardní cena 110 Kč
1833,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Nedráždí oči, žádné slzičky při mytí

Standardní cena 239 Kč
125,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Úchvatně voní

Standardní cena 169 Kč
281,7 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Zafixuje přirozené vlny a zkrotí kudrny

Standardní cena 325 Kč
216,7 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Přírodní alternativa k silikonům

Standardní cena 329 Kč
658,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Zklidňuje vlasovou pokožku

Standardní cena 219 Kč
109,5 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Na tělo i vlasy

Standardní cena 309 Kč
309,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Bez parfemace a jedlé sody

Standardní cena 169 Kč
422,5 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Návyková vůně máty a sicilských citronů

Standardní cena 169 Kč
281,7 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.