Ekologické praní a sušení prádla

Věděli jste, že?

Do bubnů praček dnes běžně házíme syntetické deriváty ropných látek, změkčovače, optické zjasňovače a umělé parfémy. Zbytky těchto chemikálií nám zůstávají v oblečení, mohou se kumulovat ve vodních organismech a negativně ovlivňovat celý vodní ekosystém.

Praní a sušení

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Ekologické praní a sušení prádla

Vyfiltrovat:

143 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

33 pracích dávek v 500 ml

216 Kč
6,5 Kč / 1 prací dávka 15,0 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
100 ml

Bestsellery ekologického praní

Standardní cena 394 Kč 438 Kč
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chrání oblečení i vaši pokožku

Standardní cena 176 Kč
5,3 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

33 pracích dávek v 1 litru

Standardní cena 265 Kč
8,0 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chrání oblečení i vaši pokožku

169 Kč
5,1 Kč / 1 prací dávka 4,1 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
3 l

35 pracích dávek

Standardní cena 345 Kč
9,9 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

35 pracích dávek

Standardní cena 358 Kč
10,2 Kč / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

35 pracích dávek

Standardní cena 345 Kč
9,9 Kč / 1 prací dávka
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Odstraňuje zápach ze zpoceného oblečení

Standardní cena 296 Kč 329 Kč
29,6 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Všestranný pomocník

89 Kč
8,9 Kč / 100 g 8,5 Kč / 100 g 7,8 Kč / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg sáček
2 kg pytel
5 kg pytel
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Potravinářská kvalita

129 Kč
13,8 Kč / 100 g 12,9 Kč / 100 g
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg
500 g

Bez parfemace, parabenů a barviv

Standardní cena 169 Kč
37,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodné pro děti a citlivou pokožku

Standardní cena 436 Kč 484 Kč
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Povzbuzuje a osvěžuje

Standardní cena 94 Kč 110 Kč
935,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Potravinářská kvalita

40 Kč
40,0 Kč / 100 g 6,0 Kč / 100 g 5,4 Kč / 100 g
Skladem 1 kus
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 g
5 kg
1 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zlepšovač nálady

109 Kč
10,9 Kč / 1 ml 8,3 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml

Na tvrdohlavou špínu ve směsi s jedlou sodou

Standardní cena 169 Kč
37,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Antibakteriální pomocník

139 Kč
13,9 Kč / 1 ml 11,6 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uleví při nachlazení

129 Kč
12,9 Kč / 1 ml 10,6 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Silné repelentní účinky

109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml 830,0 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zklidňuje a podporuje zdravý spánek

Standardní cena 99 Kč
990,0 Kč / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bojovník proti vodnímu kameni

Standardní cena 129 Kč
25,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

139 Kč
1390,0 Kč / 100 ml 1163,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bojovník proti vodnímu kameni

Standardní cena 89 Kč
8,9 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální oblíbenec

139 Kč
13,9 Kč / 1 ml 10,0 Kč / 1 ml 11,6 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
50 ml
30 ml

Na podlahu, okna, troubu i auto

Standardní cena 169 Kč
37,6 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

129 Kč
1290,0 Kč / 100 ml 1063,3 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Podpoří dýchací cesty a soustředění

179 Kč
13,3 Kč / 1 ml 17,9 Kč / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dávka citrusové energie

Standardní cena 109 Kč
1090,0 Kč / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální pomocník do domácnosti

129 Kč
12,9 Kč / 100 ml 21,8 Kč / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
500 ml

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.