Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Vegetology - přírodní rostlinné doplňky stravy vhodné pro vegany

Jak byste se cítili, kdyby vaše tělo mělo všeho dostatek a skutečně vzkvétalo? Jak byste se cítili, kdyby vám v kostech proudil život a únava by se pro vás stala cizím slovem? Přesně tyto otázky stály u zrodu britské značky doplňků stravy Vegetology.

Vede ji tým zkušených vědců, kteří dýchají pro zdraví a spokojenost lidí, zároveň jsou neskutečně zvídaví a receptury přípravků zakládají na pečlivých a dlouhodobých výzkumech. 100% rostlinné doplňky stravy s certifikací Vegan Society přitom vyvíjejí na míru modernímu člověku, který ve svém rušném životě často upozaďuje své zdraví a nestíhá sledovat příjem všech potřebných vitaminů a živin, a to ať už se stravuje rostlinně či nikoli.

Všechny přípravky Vegetology jsou vhodné pro vegany, na své si přijdou také děti, senioři a těhotné a kojící ženy. Vynikají přitom naprostou čistotou receptur a promyšlenou kombinací kvalitních rostlinných ingrediencí s cílem co nejvyšší možné efektivity přípravků. Ve Vegetology se zároveň snaží ulevit také životnímu prostředí. Kromě šetrného získávání surovin tak své doplňky stravy balí do recyklovatelných dóz z bioplastu z cukrové třtiny.

V Econea.cz doplňky stravy Vegetology již nějakou dobu sami používáme a nedáme na ně dopustit. Na jejich zařazení do nabídky jsme se těšili jako v mládí na Vánoce a rozhodli jsme se zařadit celou šíři jejich sortimentu. Celkovou kondici podpoří Active Energy Complex, sportovci i starší lidé ocení účinnou podporu pro klouby a zapomínat bychom neměli na dostatečný přísun Omega mastných kyselin a vitaminu B12. Hned 26 vitaminy a minerály je pak nabitý multivitaminový komplex, který ve Vegetology navíc obohatili také o výtažky ze superpotravin. Potřebnou oporu zdraví v těhotenství poskytne doplněk stravy PregnaVie, pro doplnění vitaminu D jsou pak výborné tablety nebo sprej Vitashine s vysokým obsahem aktivním látek z lišejníku.