Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Termosky

Rádi trávíte svůj volný čas venku v přírodě stejně jako my? Dopřejme to společně i dalším generacím - a nejlépe bez všudypřítomných plastových lahví a kelímků od nápojů.

Vyměňte plastové kelímky a kupovanou kávu za termosky s vlastním nápojem přesně podle chuti. Pochutnáte si tak kdykoliv během dne a ještě k tomu ušetříte třeba na útratu na dovolené. Na hory je termoska samozřejmě jako dělaná, ale hodí se každý den a využijete ji skvěle i v létě.

Nerezové i barevné termosky využijete nejen na čaj nebo na kávu a teplé nápoje, které pro vás udrží hřejivé až 12 hodin. Skvěle se hodí i v letních měsících, kdy vám poskytne osvěžení a nápoj udrží studený až po dobu 24 hodin. Tak proč nevyrazit s termoskou na pití třeba na pláž nebo na zahrádku? Sice jsou vyrobené z nerezové oceli, ale přesto jsou lehké, že o nich téměř nebudete vědět.

Outdoorové termosky z nerezové oceli

Cestovní termoska patří (mimo jiné) do výbavy každého outdoorového nadšence, který tráví rád čas v přírodě za jakéhokoliv počasí. Díky nerezové oceli, ze které jsou vyrobené, neuvolňují do vašeho nápoje žádné zdraví škodlivé látky a navíc nijak neovlivňují chuť, což se může stát u plastových PET lahví.

S kvalitní termoskou do hor

I termosky mohou být designové! Slušet vám budou na kopcích i v horských vesničkách. A hlavní je, že jsou funkční! Kvalitní a sportovní provedení láhve vám nebude bránit vzít termosku na jakoukoliv výpravu do hor. Ať už se jedná o lyžování nebo pořádný výšlap do několika tisíců, kde to fičí. Teplý čaj se hodí vždycky.

Sportovní termosky na kolo

A pokud jste milovníky cyklistiky, i pro vás máme bezvadnou zprávu. I na kolo je totiž můžete vzít s sebou, perfektně sednou do držáku a protestovat na cestě nebudou. A během horkých letních dní vám budou příjemným osvěžením pro náročné cyklovýlety.

Zpátky do školy se Zdravou lahví!