Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Termosky na pití - cestovní, do školy i na hory

Rádi trávíte svůj volný čas venku v přírodě? My také! Pojďme to dopřát i dalším generacím - a nejlépe bez všudypřítomných plastových lahví a kelímků od nápojů.

Vykročit správným směrem vám pomůže právě termoska. Připravíte si do ní nápoj přesně podle vaší chuti, a ušetříte tak spoustu plastových kelímků a lahví z kupovaných nápojů. A kromě přírody vám poděkuje i vaše peněženka. :-) Termoska je jako dělaná pro zimní radovánky ve sněhu, čaj vám v ní totiž vydrží krásně teplý až dlouhých 12 hodin! Hodí se ale i v ostatních ročních obdobích. Tahle například v létě udrží nápoj chladný až 20 hodin a vy tak i v největších hicech máte po ruce okamžité osvěžení.

Outdoorové termosky z nerezové oceli

Cestovní termoska nesmí chybět ve výbavě žádného outdoorového nadšence a všech bytostí, které tráví čas v přírodě, za každého počasí. Díky nerezové oceli jsou bytelné a neuvolňují do nápoje žádné zdraví škodlivé látky a nijak neovlivňují chuť.

S kvalitní termoskou do hor

I termosky mohou být designové! Parádu s nimi uděláte na kopcích i v horských vesničkách. Především jsou ale funkční! Teplý čaj vás z ní bude hřát až 9 hodin, ráda vás tak doprovodí i na pořádné výšlapy.

Sportovní termosky na kolo

Pokud jste milovníky cyklistiky, i pro vás máme bezvadnou zprávu. I na kolo je totiž můžete vzít s sebou, perfektně sednou do držáku a protestovat na cestě nebudou. Během horkých letních dní vám budou příjemným osvěžením pro náročné cyklovýlety.