Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Termosky

Rádi trávíte svůj volný čas venku v přírodě stejně jako my? Dopřejme to společně i dalším generacím - a nejlépe bez všudypřítomných plastových lahví a kelímků od nápojů.

Vyměňte plastové kelímky a kupovanou kávu za termosky s vlastním nápojem přesně podle chuti. Pochutnáte si tak kdykoliv během dne a ještě k tomu ušetříte třeba na útratu na dovolené. Na hory je termoska samozřejmě jako dělaná, ale hodí se každý den a využijete ji skvěle i v létě.

Nerezové i barevné termosky využijete nejen na čaj nebo na kávu a teplé nápoje, které pro vás udrží hřejivé až 12 hodin. Skvěle se hodí i v letních měsících, kdy vám poskytne osvěžení a nápoj udrží studený až po dobu 24 hodin. Tak proč nevyrazit s termoskou na pití třeba na pláž nebo na zahrádku? Sice jsou vyrobené z nerezové oceli, ale přesto jsou lehké, že o nich téměř nebudete vědět.

Outdoorové termosky z nerezové oceli

Cestovní termoska patří (mimo jiné) do výbavy každého outdoorového nadšence, který tráví rád čas v přírodě za jakéhokoliv počasí. Díky nerezové oceli, ze které jsou vyrobené, neuvolňují do vašeho nápoje žádné zdraví škodlivé látky a navíc nijak neovlivňují chuť, což se může stát u plastových PET lahví.

S kvalitní termoskou do hor

I termosky mohou být designové! Slušet vám budou na kopcích i v horských vesničkách. A hlavní je, že jsou funkční! Kvalitní a sportovní provedení láhve vám nebude bránit vzít termosku na jakoukoliv výpravu do hor. Ať už se jedná o lyžování nebo pořádný výšlap do několika tisíců, kde to fičí. Teplý čaj se hodí vždycky.

Sportovní termosky na kolo

A pokud jste milovníky cyklistiky, i pro vás máme bezvadnou zprávu. I na kolo je totiž můžete vzít s sebou, perfektně sednou do držáku a protestovat na cestě nebudou. A během horkých letních dní vám budou příjemným osvěžením pro náročné cyklovýlety.

Vánoce trochu jinak

I letos jsme pro vás ručně vybrali všechny udržitelné dárky na jednu hromádku. Držte si biokulichy, je jich přes 800! :-)

Také jsme se rozhodli podpořit děti z Nadačního Fondu Klokánek. Přidejte se k nám a kupte dětem praktické dárky zde.

Jukni na video! :-)
Daruj dárkové poukazy do e-shopu econea.cz

Zažehněte zelené sny tam, kde ještě nejsou

Vánoce jsou nejkouzelnější, když jste dítětem. Bohužel, ne každé má tu možnost prožít je, jak se patří. I proto jsme se letos v Econea rozhodli podpořit děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek. Zorganizovali jsme veřejnou sbírku na pečlivě vybrané produkty každodenní potřeby. K ohroženým dětem se tak dostanou přírodní ekologické věci, na které většinou nedosáhnou. A kdo ví, třeba zažehneme nějaké další zelené sny i na místech, kde byste to nejméně čekali.

Přidejte se k nám a věnujte finanční prostředky, za které si vámi vybrané dárky Klokánek pořídí.

Zobrazit všechny dárky pro děti