Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Sonnentor čaje a bylinky (BIO)

Staré sedlácké kalhoty po tátovi, na nose kulaté červené brýle a v hlavě skálopevné přesvědčení, že lidé i planeta potřebují ke zdraví ekologické zemědělství. Přesně tak šel třiadvacetiletý Johannes Gutmann v roce 1988 s kůží na trh. Tedy s kůží nikoli, s BIO bylinkami, čaji a kořením. Nejprve je prodával na trzích v okolí své rakouské vesničky Sprögnitz. Od ostatních prodejců se přitom lišil tím, že s produkty přinášel i příběhy jejich pěstitelů. A přesně tak se zrodila skutečně výjimečná značka udržitelných a ekologických produktů Sonnentor.

Nebesky voňavé bylinky, čajové a kořenící směsi snad ani netřeba představovat. Vždyť logo vysmátého sluníčka se na nás z jejich produktů usmívá už přes čtvrt století! V našich luzích se přitom Sonnentor usadil v roce 1992, kdy Johannes a Tomáš Mitáček založili Sonnentoru českého bratříčka na jižní Moravě. Český Sonnentor zpočátku prodával jen éterické oleje. Postupně se dal do pěstování bylin v biokvalitě a dnes jeho sortiment sahá od čajových směsí a koření až po potraviny. Na Moravě přitom v srdci českého Sonnentoru dál nesou principy udržitelnosti a nekompromisní kvality. Používají pouze suroviny v biokvalitě, zpracovávají je s puntičkářskou šetrností, balí do inovativních materiálů a hledají všemožné cesty k minimalizaci odpadu a 100% kompostovatelnosti používaných materiálů. 

Sonnentor nás zkrátka chytnul za srdce. Pokud se jeho upřímná péče o zdraví i přírodu dotkla i vás, projděte se mezi jeho voňavými bylinkami a čaji v našich virtuálních poličkách. :)