Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní parfémy a vůně pro ženy a muže

Vůně nás provází na každém kroku. Ty libé začali uchovávat ve formě parfémů již ve starověkém Egyptě. Tehdy šlo o vůně z přírody, kterých v dnešních konvenčních parfémech bohužel zbylo jen minimum. Lidé se totiž naučili napodobovat přírodní vůně v laboratořích a dokonce vytvářet i takové, které se v našem životním prostředí nevyskytují a jsou tak pro nás naprosto neznámé a nepřirozené. "Dospěli" jsme tak k tomu, že na sebe několikrát denně rozprašujeme kapičky, z většiny syntetického původu, tvořené směsí desítek až stovek odlišných látek. Množství z nich se přitom vyrábí z fosilních paliv. Konvenční parfémy tak neprospívají přírodě, ale ani lidskému zdraví. Vystavujeme se s nimi dávce umělých barviv, pochybných konzervantů, ftalátů a dalších syntetických přísad. 

Návrat k přírodním vůním, které jsou našim smyslům a tělům přirozené, je tak zřetelně správnou cestou. Jasným signálem a třešničkou je také aromaterapeutické působení těchto vůní. Proto se touto cestou vydáváme i my a budeme moc rádi, pokud se na ní potkáme i s vámi. V této virutální poličce se tedy můžete bez obav a z plných plic nadechnout. K vašim receptorům se vloudí čisté vonné esence z šetrně vypěstovaných kvítků i vůně přírodních pokladů z divokých lesů a luk. Přejeme vám příjemné čichání!