Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Neobotanics - přírodní doplňky stravy a dermokosmetika z brdských lesů

Česká značka Neobotanics představuje dokonalé spojení poznatků tradičního léčitelství a bylinkářství s moderní vědou a výzkumem. Duší celého projektu je doc. Petr Kaštánek, povoláním vědec a chemik a srdcem inovátor a dobrodruh, který si v rámci výzkumu neváhá zajet na Antarktidu nebo do amazonského pralesa. Za využití unikátních přírodních bioaktivních látek z mikrořas a léčivých rostlin a za technologický a společenský přínos získal ocenění VIZIONÁŘ roku 2016.

Špičkové doplňky stravy a dermokosmetika Neobotanics vznikají ve vlastních výzkumných laboratořích ukrytých hluboko v brdských lesích. V doplňcích stravy Neobotanics kombinuje tradiční i téměř zapomenuté byliny, jejichž moc a sílu hodlá znovuobjevovat a oslavit, a vitamíny a minerály v té nejvyšší kvalitě a biologické dostupnosti. Upřednostňuje bylinky z vlastní eko-produkce, případně od pečlivě vybraných pěstitelů a dodavatelů.

Za všech okolností dbá na čistotu a maximální účinnost doplňků stravy, do kterých používá jen naprosté minimum přídatných látek a konzervantů. Neobotanics ve svých výzkumných projektech spolupracuje s mnoha renomovanými českými i zahraničními institucemi. Potvrzením úspěšného působení této značky je i 20 patentů, užitných vzorů a ochranných známek.