Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Nehty

Zdobí hravé barvy konečky vašich prstů po celý rok? Nebo si rády "láknete" jednou za čas, na důležitou pracovní schůzku nebo romantickou večeři s partnerem? A čím lakujete? Běžné laky na nehty, dostupné v drogeriích, většinou bohužel obsahují složky, které jsou pro lidský organismus silně toxické. Některé z nich se dokonce dostaly na seznam velmi nebezpečných látek. Pro krásu si tak vdechováním a vstřebáváním přes nehtové lůžko pouštíme do těla nebezpečné jedy. Bez nadsázky.

V současné době 100% přírodní laky na nehty neexistují (nebo o nich alespoň nevíme). Někteří osvícení výrobci se ale snaží eliminovat to nejhorší. V naší nabídce tak najdete právě takové, šetrnější a zdravější alternativy. Takzvané 5-free laky neobsahují pětici nejrizikovějších látek z běžných laků a to: toluen, formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, ftaláty a syntetický kafr. 7-free laky jsou pak ještě vylepšené o garanci, že v nich nenajdete ani žádné parabeny a xylen. Pokud tedy na barevné nehty nedáte dopustit, prošmejděte šetrnější laky v naší poličce. Fungují stejně jako ty klasické a jejich syté a šťavnaté barvy si zamilujete. 

A najdete tu i odlakovač bez acetonu a vyživující a regenerační kúry na nehty a jejich okolí!

Pouze 7.4. sleva 20 % na značku Weleda