Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní péče o nehty, šetrné laky i odlakovače

Zdobí hravé barvy konečky vašich prstů po celý rok? Nebo si rády "láknete" jednou za čas, na důležitou pracovní schůzku nebo romantickou večeři s partnerem? A čím lakujete? Běžné laky na nehty, dostupné v drogeriích, většinou bohužel obsahují složky, které jsou pro lidský organismus silně toxické. Některé z nich se dokonce dostaly na seznam velmi nebezpečných látek. Pro krásu si tak vdechováním a vstřebáváním přes nehtové lůžko pouštíme do těla nebezpečné jedy. Bez nadsázky.

V současné době 100% přírodní laky na nehty neexistují (nebo o nich alespoň nevíme). Někteří osvícení výrobci se ale snaží eliminovat to nejhorší. V naší nabídce tak najdete právě takové, šetrnější a zdravější alternativy. Takzvané 5-free laky neobsahují pětici nejrizikovějších látek z běžných laků a to: toluen, formaldehyd, formaldehydové pryskyřice, ftaláty a syntetický kafr. 7-free laky jsou pak ještě vylepšené o garanci, že v nich nenajdete ani žádné parabeny a xylen. Pokud tedy na barevné nehty nedáte dopustit, prošmejděte šetrnější laky v naší poličce. Fungují stejně jako ty klasické a jejich syté a šťavnaté barvy si zamilujete. 

A najdete tu i odlakovač bez acetonu a vyživující a regenerační kúry na nehty a jejich okolí!