Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Mýdlovar - česká, ručně vyráběná přírodní tuhá mýdla pro celou rodinu

Nový regál v našem skladu obsypala úchvatně voňavá mýdla. Jako by mu propůjčila magnetickou moc, stahujeme se teď k jeho poličkám jako šváby k pivu. Tu si čmuchnout uklidňující levandule, tu nasát hřejivou skořici, jindy se necháváme probouzet lahodným kávovým aroma. Unikátní a ručně vyráběná mýdla české značky Mýdlovar si nás prostě získala. Kromě čichu upoutají i další smysly. Hravé barvy na nich v Mýdlovaru kouzlí pouze přírodními ingrediencemi a receptury mýdel projdou i nejpřísnějším drobnohledem ekologů a fanoušků non-toxic domácností.

Pokud se vám doma povalují chrastítka a nerušený spánek znáte jen z mlhavých vzpomínek, sáhněte po jemném meruňkovém mýdle, nebo po tom mandlovém s kakaovým máslem. Opečují i nejjemnější kůži novorozeňátek a na jedničku s hvězdičkou projdou i u lidí s citlivou a ekzematickou pokožkou. 

Trápí-li vás akné či jiné kožní průšvihy, hojivou péči najdete u mýdla s blahodárným vavřínovým olejem a pomůže i to s magnolií, nebo s neroli. Ta se dají použít i na mytí kadeří, jako ostatně velká většina mýdel z Mýdlovaru. 

A neostrouhají ani milovníci omamně voňavého peelingu. Čerstvě upečeným perníčkem provoní vaši pokožku třeba tohle oblíbené mýdlo a luxusní koupelnový zážitek zajistí i mýdlo s kávovými zrnami a kajeputem. To je mimochodem úplně super na zaneřáděné ruce, ať už od práce z dílny nebo od vaření. 

Všechna mýdla jsou samozřejmě vegan a životní prostředí friendly, bez palmáče a kromě toho za nimi stojí i silný příběh rodiny Almqvist. Katka a její manžel odstartovali značku Mýdlovar především proto, aby uživili početnou rodinu a aby měli dostatek času na péči o svého postiženého chlapečka Edvínka, který trpí vážným psychickým i fyzickým postižením. Rodinná výrobna mýdel jim tak dává možnost být Edvínkovi nepřetržitě nablízku a věnovat se jeho náročné rehabilitaci. Mýdlovar tak nepředstavuje pouze zdravou péči o tělo a o životní prostředí, zhmotňuje také sílu bojovat a rovnou šanci na láskyplný život pro všechny. 

 

Tipy na dárky Zdravé přírodní čaje