Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Mýdlovar - česká, ručně vyráběná přírodní tuhá mýdla pro celou rodinu

Nový regál v našem skladu obsypala úchvatně voňavá mýdla. Jako by mu propůjčila magnetickou moc, stahujeme se teď k jeho poličkám jako šváby k pivu. Tu si čmuchnout uklidňující levandule, tu nasát hřejivou skořici, jindy se necháváme probouzet lahodným kávovým aroma. Unikátní a ručně vyráběná mýdla české značky Mýdlovar si nás prostě získala. Kromě čichu upoutají i další smysly. Hravé barvy na nich v Mýdlovaru kouzlí pouze přírodními ingrediencemi a receptury mýdel projdou i nejpřísnějším drobnohledem ekologů a fanoušků non-toxic domácností.

Jemná receptura mýdel pomůže s kožními průšvihy a některá z nich opečují i nejjemnější kůži novorozeňátek a na jedničku s hvězdičkou projdou u lidí s citlivou a ekzematickou pokožkou. Většinou z nich můžete přitom vesele mýt i kadeře!

Všechna mýdla jsou samozřejmě vegan a životní prostředí friendly, bez palmáče a kromě toho za nimi stojí i silný příběh rodiny Almqvist. Katka a její manžel odstartovali značku Mýdlovar především proto, aby uživili početnou rodinu a aby měli dostatek času na péči o svého postiženého chlapečka Edvínka, který trpí vážným psychickým i fyzickým postižením. Rodinná výrobna mýdel jim tak dává možnost být Edvínkovi nepřetržitě nablízku a věnovat se jeho náročné rehabilitaci. Mýdlovar tak nepředstavuje pouze zdravou péči o tělo a o životní prostředí, zhmotňuje také sílu bojovat a rovnou šanci na láskyplný život pro všechny.