Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Moltex

Německá firma Moltex byla historicky první značkou na světě, která představila ekologické plenky, a to již v roce 1961. Bezmála 60 let zkušeností je tak postavilo do role předního producenta dětských jednorázových ekologických plenek. Plenky jsou mezi rodiči i dětmi oblíbené především pro svou spolehlivost, vynikající funkčnost srovnatelnou s běžnými plenkami a obsahem vysokého procenta biodegradabilních složek (konkrétně 40 - 45 %).

Materiál používaný k výrobě běžných jednorázových plen je často bělený chlórem, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu. Celulóza v plenách Moltex je bělena kyslíkem a jeho sloučeninami (peroxidem a ozonem).

Veškeré dřevo, ze kterého je vyrobena celulóza, pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Běžné jednorázové pleny pak velmi často obsahují složky umělé hmoty, jako například polypropylen ve foliích nebo polyakrylát ke zvýšení absorpční schopnosti.

V našem sortimentu najdete kompletní řadu ekoplenek, konkrétně jsou to plenky pro novorozence, plenky mini pro děti o hmotnosti 3 - 6 kg, plenky midi pro děti o hmotnosti 4 - 9 kg, dále plenky maxi pro děti o hmotnosti 7 - 18 kg a také plenky junior pro děti o hmotnosti 11-25 kg.