S ohledem na očekávaný nápor balíčků se doručení přes Zásilkovnu může o 1 den zpozdit.  zavřít
Dny dopravy zdarma při minimální objednávce 350 Kč, pouze do půlnoci 19. května! Hurá a zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Menstruační kalhotky

Co víc si žena ve své dny přeje, než pohodlí a jistotu? Přesně to poskytují pratelné menstruační kalhotky. V tomhle e-shopovém šuplíčku najdete kalhotky stejně komfortní jako běžné spodní prádlo. S nimi se už nemusíte strachovat, že se vám odlepí a posune vložka nebo že proteče tampon. Pečlivě vybrané materiály nenarušují přirozené pH intimních partií a kromě toho, že jsou bezpečné pro zdraví, chrání také životní prostředí. Žena totiž za svůj život spotřebuje tisíce klasických tamponů a vložek. S menstruačními kalhotkami tak ulevíte planetě od hromady jednorázového a těžce rozložitelného odpadu.

Vybírat můžete aktuálně ze dvou prověřených značek. Německé Pinke Welle a českých Snuggs a z variant pro slabou a střední menstruaci nebo pro menstruaci silnou.

Pokud si toužíte kalhotky Snuggs proklepnout do posledního švu, zalistujte tímto článkem na našem blogu. Nakousává tabu kolem menstruace a dozvíte se, v jakých situacích vás tyhle kalhotky podrží.

Osobní zkušenost napoví nejvíc! Prolistujte recenzemi a hodnocením zákaznic a udělejte si o menstruačních kalhotkách Snuggs přesnější obrázek.