Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Intimita

Produkty z této dospělácké poličky přinesou uvolnění a lepší prožitek při intimních chvilkách. Klasické kondomy zpravidla obsahují kasein, protein pocházející z kravského mléka. Živočišný původ pak mohou mít také parfemace nebo příchutě konvenčních kondomů a běžnou praktikou je také testování použitých surovin na zvířatech. Kromě toho do nich výrobci často přidávají pochybné ingredience jako jsou parabeny, syntetické parfémy či spermicidy, které škodí spermijím, ale také kožním buňkám a mohou způsbovat záněty. Bezpečných erotických hrátek si přesto můžete užít, jen je třeba lépe vybírat.

U nás najdete hned několik různých variant veganských kondomů, například ulta tenký pro intenzivní prožitek nebo Sensitive bez parfemace i příchutě. Vyrobené jsou z přírodního latexu s certifikátem Vegan Society a Fair Trade, který zajišťuje férové pracovní podmínky všem pracovníkům zapojeným do získávání kaučuku.

Kromě širokého výběru kondomů zde najdete také přírodní veganský lubrikační gel s přísnou certifikací kvality složení NaTrue. Zpříjemní erotický prožitek, udržuje přirozené pH intimních partií a regeneruje je.