Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Energie rostlin - Bachovy esence (bachovy kapky, bachovky) pro dospělé, děti, psy i jiná zvířata

Značka Energie rostlin vnáší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Užívat je mohou jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných "Bachovek" na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Mezi nejoblíbenější esence vůbec patří tzv. krizovky, pro svou popularitu se vyrábí v mnoha variantách. Vybírat můžete kapky, které dostaly speciální podobu pro koně a pro psy a kočky. Pokud se vyhýbáte alkoholu, krizovky v sacharózových perlách nebo pastilkách jsou pravou volbou. I ty mají svou variantu pro zvířata. Ani špetku alkoholu pak neobsahují ani směsi určené primárně pro děti. Tyto pomáhají ke klidnému spánku, tyhle s učením a soustředěním, tyto pak vrací snílky pevněji nohama na zem. 

Další směsové esence v našem sortimentu pomohou s nespavostí, k nadhledu při životních turbulencích a přinesou také energii a radost do nové etapy života.

O Bachových květových esencích jsme vyslídili spoustu informací. Všechny jsme je sepsali do výživného blogového článku. Dozvíte se v něm, co jsou Bachovky vlastně zač a na jakém principu fungují. Z článku si odnesete také 7 důležitostí, které byste s květovými esencemi měli mít na mysli.