Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Endles - funkční, zero-waste a eko produkty pro péči o tělo i domácnost

Lidé drazí, je to tady. Dlouhé měsíce jsme před vámi tutlali novinu. Velikou! Teď už je na světě. První econeácké miminko, vítej! Naší privátní značce jsme pečlivě vyententýkovali krásné jméno Endles. V rozverné náladě jí říkáme Endý nebo Lesí. A když přijdou dny pod psa, halekejte na ni s námi: Ty Endule jedna! :-) A jaká že je, říkáte si?

Dost se "potatila". Dýchá minimalismem a rve se za snižování zbytečných odpadů. Jednorázové produkty neohroženě nahrazuje znovupoužitelnými. A jak je praktická! Pod svá křídla si bere jen takové věci, které člověku skutečně slouží. Mnozí bohémové by jí možná vytkli, že nežije pouze přítomným okamžikem. Endles má totiž vždy na mysli i budoucnost. Výbavičky každodenních hrdinů se tak snaží zásobovat šetrně a kvalitně vyrobenými pomocníky. Ti vydrží sloužit roky a jejich výroba nehuntuje naši Zemi, která nám byla dána pouze v této jedné, limitované edici.

Aby toho nebylo málo, Endles má vrozené sklony k filantropii. Každým produktem, který si od ní pořídíte, tak přispíváte dobru. 10 % z prodejní ceny totiž každý měsíc rozdává rovným dílem mezi tři neziskové organizace, které se rvou za čistou přírodu i práva zvířat. :)

Ať už si na šetrnější cestu teprve zavazujete tkaničky, nebo jste už zdolali dlouhé kilometry, s Endles se vám půjde jedna radost. Své úsměvy můžete svěřit jejím bambusovým kartáčkům s vyměnitelnou hlavicí. Rozložitelné uchošťoury, nebo jen jeden šťoura na věčnost, zas rozmazlí vaše uši. Nic, co se v eko-světě šustne, vám už neunikne! Endles jsme hned od narození učili, jak důležitá je hydratace. O váš pitný režim se proto jala starat binchotanovými tyčinkami. Ačkoli jí ještě teče mlíko po bradě, my jsme na ni náležitě pyšní. Jen co se rozkouká, bude pro vás schraňovat další eko a vegan libůstky. Doufáme, že vám bude dělat radost!