Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ekologické prací gely pro praní v pračce i v ruce

Příznivci tekutých pracích prostředků, vítejte! Uvidíte, že ekologické praní s proklepnutými značkami jako je Ecover či Bio-D, je naprostá hračka. Najdete tu i české Yellow&Blue, kteří staví své vymazlené prací prostředky na bázi mýdlových ořechů. Anebo oblíbené prací gely od německého Sonettu.

Účinné a extra koncentrované vyrábí své prací prostředky italská Officina Naturae. Pokud volíte raději neparfemované gely, doporučujeme od nich vyzkoušet tento. Taktéž koncentrované a opravdu jemné receptury pak mají i estonští Mulieres. Jejich tekuté prací prostředky nedráždí ani lidské bytosti s tou nejcitlivější pokožkou a balené jsou ekologicky, v recyklovaném kartonu. Hypoalergenní prací gel pak nabízí třeba i polská značka OnlyEco. Pokud perete i vlnu či hedvábí, sáhněte po gelu od Ecozone nebo od Sonettu. Sportovci by pak své pračky měli krmit například tímto pracím gelem na funkční prádlo.

Zkrátka a dobře, je z čeho vybírat. Tak si tu zabrouzdejte a v klidu si najděte toho pravého pomocníka pro vaše ekologické praní.