Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Einhorn - Německá značka intimních potřeb

Nepřehlédnete je. Rozesmějí vás. Budete o nich vyprávět svým známým! O kolika jiných kondomech a intimních potřebách můžete něco takového říct? :)

Německá značka Einhorn - v překladu Jednorožec - vybočuje kopýtkem z řady. Za titěrnou pečlivostí při výběru udržitelných surovin, férovými obchodními praktikami i sympatickou střeleností obalů stojí mladí inovativní zakladatelé značky, Waldemar a Philip. Mytologický jednorožec pro ně reprezentuje dobro a nákupem Einhorních produktů se stavíte na jeho stranu. Volíte čisté svědomí, dobrý vkus, laskavou přírodní péči o intimní partie a úžasný intimní prožitek.

Prvním a stěžejním produktem této šikovné značky jsou právě kondomy. Stejně bezpečné a kvalitní jako ty konvenční, jen s mnohem krásnějším designem, vtipem, za dobrý peníz a s poselstvím férové a udržitelné budoucnosti. Tím jsou ostatně protknuté i všechny ostatní výrobky z dílny šikovné jednorožčí party.