Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

DIY Potřeby pro domácí výrobu přírodní kosmetiky

Domácí výroba nám dává smysl, vidíme ji jako jednu z možných cest k větší udržitelnosti a ohleduplnosti k zemi, po které ťapeme. Jako návrat k základním ingrediencím a k jednoduchosti. K úctě ke svému zdraví i přírodě, do které ze svých umyvadel a dřezů splachujeme častokrát otřesné dryáky. Proto naši skladoví siláci smontovali tenhle regál a srovnali do něj arzenál DIY ingrediencí i univerzálních základů pro domácí výrobu všemožných kosmetických přípravků. Stačí srolovat rukávy a začít kuchtit!

DIY kosmetika nám dává smysl. Vypátrali jsme totiž hned sedm výhod domácí výroby kosmetických přípravků. Píšeme o nich v tomhle článku. Najdete v něm mimochodem i super tipy pro DIY začátečníky a pár osvědčených receptů.

Tipy na zdravé mytí vlasů a DIY recepty na výrobu přírodních šamponů pak najdete v tomto článku

Jak odehnat krvelačný hmyz přírodní cestou, se dozvíte v tomto blogovém článku. Kromě tipů na konkrétní produkty získáte i recept na domácí repelent z esenciálních olejíčků.