Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní doplňky stravy a další pomůcky pro podporu zdraví

Tuhle poličku máme v Econee obzvláště rádi. Přezdíváme ji alchymistická laboratoř. Mísí se tu totiž nejrůznější vůně, barvy i chutě. Holky ze zákaznické péče do ní v pravidelných intervalech sahají po nejrůznějších aromaterapeutických přípravcích, borci ze skladu pak zase po přírodních ranhojičích. Je to zkrátka taková přírodní lékárnička. Najdete tu vše, od bioaktivních směsí pro děti i dospělé, přes léčivé kúry na vlasy až po bylinné čajerostlinné oleje, na kterých si můžete upéct palačinky nebo si z nich udělat celotělový zábal.

Až vás bude příště trápit nějaký zdravotní neduh, zkuste kulatou tabletku z lékárny vyměnit za jednoho z těchto přírodních léčitelů. Co říkáte?

To, čím se krmíme a co si patláme na kůži, se zrcadlí na našem zdraví. Proč je věrnost čistým přírodním produktům mnohdy tím nejlepším doktorem, si přečtěte u nás na blogu.

Existují nějaké složky, které z rostlinného jídelníčku chtě nechtě nezískáme? A kdy se i neveganům vyplatí příklon k rostlinným suplementům? Stěžejní otázky ohledně zdravého rostlinného stravování vám zodpoví tento článek.

Nejčastějším mýtům o veganství jsme se čelem postavili v tomto článku. "Rostou po sóje prsa?" "Tak kde berete protein?" Sofistikované odpovědi na ty nejvšetečnější otázky teď najdete pěkně na jednom místě.

A co vůně? Brnkají nás do nosu na každém kroku! Pokud si nejste úplně jistí, zda jsou lepší vůně přírodní či syntetické, mrkněte se na velké srovnání v článku na našem blogu. Dozvíte se v něm také 5 jednoduchých tipů k bezpečně voňavému životu.

V tomto voňavém článku najdete super tipy, jak přírodně navonět nejen sebe, ale také váš domov.

A s výběrem toho pravého esenciálního oleje vám podáváme pomocnou ruku tady.

Jak vlastně vzniká ta mrška, jarní únava? A proč se nás drží? Prozkoumali jsme její projevy i příčiny a k tomu přihodili 5 ověřených tipů, jak jí ze sebe setřást. Pokud únava dovolí, prolistujte náš blogový článek. :)