Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Rozvoněno - česká značka s ekologickými přírodními svíčkami

Ester, Michael a políčko voňavé levandule. To jsou tři hlavní semínka, ze kterých vyrostla rodinná značka Rozvoněno. Manželé Schmidtovi nechali aromatickou bylinku za svým domem růst bez zásahu syntetiky a radovali se z každého nového výhonku. Společně s fialovými kvítky v nich postupně vykvetla touha rozvonět životy dalších lidí. Jak jinak než přírodou... :) A tak vzniklo Rozvoněno.

Pod rukama jim ožívají především svíčky ze 100% přírodních vosků, hlavně kokosového a sójového. Přimíchávají do nich kouzelně voňavé směsi kvalitních éterických olejů i kvítky levandule z pověstného políčka. Esenciální olejíčky se jim daří kombinovat tak skvěle, že na přání zákazníků rozšířili nabídku také o směsi éteráčků a bytové osvěžovače vzduchu. 

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Pod palcem přitom mají všechny kroky výroby a usilují o to, aby jejich výrobky zatěžovaly naši krásnou Zemi co nejméně to jde. Do své manufaktury pouští pouze čistě přírodní ingredience a minimalizují vznik odpadů. Jejich designové svíčky tak vznikají ze sklenic od jogurtů, plní je přitom opakovaně a používají etikety z organického odpadu z ječměne a z recyklátu. 

Rozvoněno jsou zkrátka srdcaři a jsme nadšeni, že jejich šetrné voňavosti můžeme rozesílat do vašich domovů i my.