Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Vše pro tu nejcitlivější pokožku a miminka

Trpíte na ekzémy a alergie? Nebo se vám doma batolí miminko? Pak jste tady správně. Kůže je největším orgánem lidského těla a slouží jako štít, který chrání náš organismus od vnějších vlivů. Každý den tak odolává bakteriím, virům a škodlivým látkám. Zároveň se podílí na odstraňování odpadových látek z těla. Proto je péče o naši pokožku nesmírně důležitá. S konvenčními úklidovými a pracími přípravky ji ale vystavujeme konzervantům, umělým barvivům, parfemacím a dalším ropným látkám, které ji zatěžují a dráždí. Ale hádejte co? Ano. Jde to i jinak.

Do této poličky jsme proto seřadili přírodní prací prostředky, aviváže, čističe a mycí prostředky s tím nejjemnějším složením a bez parfemace. Nevysušují a nedráždí ani tu nejcitlivější dětskou pokožku. Už jste je zkusili?

Vánoce trochu jinak

I letos jsme pro vás ručně vybrali všechny udržitelné dárky na jednu hromádku. Držte si biokulichy, je jich přes 800! :-)

Také jsme se rozhodli podpořit děti z Nadačního Fondu Klokánek. Přidejte se k nám a kupte dětem praktické dárky zde.

Jukni na video! :-)
Daruj dárkové poukazy do e-shopu econea.cz Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie

Zažehněte zelené sny tam, kde ještě nejsou

Vánoce jsou nejkouzelnější, když jste dítětem. Bohužel, ne každé má tu možnost prožít je, jak se patří. I proto jsme se letos v Econea rozhodli podpořit děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek. Zorganizovali jsme veřejnou sbírku na pečlivě vybrané produkty každodenní potřeby. K ohroženým dětem se tak dostanou přírodní ekologické věci, na které většinou nedosáhnou. A kdo ví, třeba zažehneme nějaké další zelené sny i na místech, kde byste to nejméně čekali.

Přidejte se k nám a věnujte finanční prostředky, za které si vámi vybrané dárky Klokánek pořídí.

Zobrazit všechny dárky pro děti