Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Pro septiky a na kompost

Už zase ten nepříjemný zápach ze septiku? Pokud už vás netěší poletovat po vlastním domě se zacpaným nosem, je na čase se o zdraví vašich odpadních vod začít starat. A šetrně! V této poličce najdete pomocníka k rozkladu organických látek v septicích, odpadních nádržích, domovních čističkách odpadních vod a suchých záchodech. Když jím budete septik pravidelně krmit, bude si hovět v přirozené biologické rovnováze a přestane zapáchat. :-)

Co zahrádku? Máte doma? A na ní kompost, který se ne a ne rozložit? Zrání zahradního kompostu můžete zkusit urychlit se směsí bakteriálních kultur, enzymů a živin. Vše 100% přírodní, bez živočišných surovin a bez rizika pro životní prostředí.