Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Pro septiky a na kompost

Už zase ten nepříjemný zápach ze septiku? Pokud už vás netěší poletovat po vlastním domě se zacpaným nosem, je na čase se o zdraví vašich odpadních vod začít starat. A šetrně! V této poličce najdete pomocníka k rozkladu organických látek v septicích, odpadních nádržích, domovních čističkách odpadních vod a suchých záchodech. Když jím budete septik pravidelně krmit, bude si hovět v přirozené biologické rovnováze a přestane zapáchat. :-)

Co zahrádku? Máte doma? A na ní kompost, který se ne a ne rozložit? Zrání zahradního kompostu můžete zkusit urychlit se směsí bakteriálních kultur, enzymů a živin. Vše 100% přírodní, bez živočišných surovin a bez rizika pro životní prostředí.

Zažehněte zelené sny tam, kde ještě nejsou

Vánoce jsou nejkouzelnější, když jste dítětem. Bohužel, ne každé má tu možnost prožít je, jak se patří. I proto jsme se letos v Econea rozhodli podpořit děti z Fondu ohrožených dětí Klokánek. Zorganizovali jsme veřejnou sbírku na pečlivě vybrané produkty každodenní potřeby. K ohroženým dětem se tak dostanou přírodní ekologické věci, na které většinou nedosáhnou. A kdo ví, třeba zažehneme nějaké další zelené sny i na místech, kde byste to nejméně čekali.

Přidejte se k nám a věnujte finanční prostředky, za které si vámi vybrané dárky Klokánek pořídí.

Zobrazit všechny dárky pro děti