Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní detoxikace organismu, očista těla a jarní úklid ekologické domácnosti

Stromy pučí, vrby u potoka jsou lehčí o pár proutků a už i kalendář se s jarem přivítal. Vy se přesto cítíte jako pod závějí... Tělo si stěžuje na nedostatek energie a všechen váš elán vzal roha. Pokud byste celé dny nejraději trávili pod peřinou, dost možná si na vás zasedla jarní únava. Nevěstě ale hlavu. Pořádná očista ji umí přemluvit k odchodu. Pokud cítíte, že vaše tělo i mysl volají po jarním detoxu, svěřte je do rukou přírody. Vše, co k šetrné jarní očistě potřebujete, jsme úhledně vyskládali do tohoto virtuálního regálu. 

Jak vlastně ta mrška jarní únava vzniká a proč se nás drží? Prozkoumali jsme její projevy i příčiny a k tomu přihodili hned 5 ověřených tipů, jak jí ze sebe setřást. Prolistujte náš nabušený blogový článek.

Kromě očisty vnitřní je důležitý i úklid prostoru, ve kterém trávíme čas. Jak na jarní úklid domácnosti ekologicky, zdravě a přitom jednoduše si přečtěte v tomhle článku. Najdete v něm ozkoušenou strategii o deseti krocích. 

Co po dlouhé zimě nejvíc prospěje unaveným vlasům, pokožce a pleti? Jarní kosmetickou péčí vás krok za krokem provede tady tenhle článek.

Purity Vision banner mezi produkty - 11-12/2022