Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Jarní detox a očista

Stromy pučí, vrby u potoka jsou lehčí o pár proutků a už i kalendář se s jarem přivítal. Vy se přesto cítíte jako pod závějí... Tělo si stěžuje na nedostatek energie a všechen váš elán vzal roha. Pokud byste celé dny nejraději trávili pod peřinou, dost možná si na vás zasedla jarní únava. Nevěstě ale hlavu. Pořádná očista ji umí přemluvit k odchodu. Pokud cítíte, že vaše tělo i mysl volají po jarním detoxu, svěřte je do rukou přírody. Vše, co k šetrné jarní očistě potřebujete, jsme úhledně vyskládali do tohoto virtuálního regálu. 

Ostropestřec, reishi nebo mladý ječmen? Sušené léčivky na výluhy, tinktury i vitaminy v kapslích! Ti nejšikovnější přírodní kabrňáci pomohou tělo očistit od všeho tíživého a dodají mu svěžest a vitalitu, kterou přes zimu poztrácelo. Skleslou mysl pak můžete svěřit do péče aromaterapie. Tady už do sebe netrpělivě cinkají éterické oleje a směsi s úžasně povzbuzujícími účinky.

Kromě "úklidu v sobě" je pak důležitý i ten vnější. Prostředí, ve kterém žijeme, nás totiž nesmírně ovlivňuje. I přes únavu si každé ráno nezapomeňte ustlat postel. Než se večer zavrtáte do deky, opláchněte nádobí, co se přes den nakupilo ve dřezu. Přepucněte okna, ať se k vám sluníčko nemusí prodírat přes vrstvu prachu. Jakmile si srovnáte věci ve svém okolí, i myšlenky získají lepší řád a klid. Tihle přírodní pomocníci pro šetrný úklid se už nemůžou dočkat, až přidají ruku k dílu.

A konečně, nezapomínejme na svou kůži! Nosíme ji bezděčně, slouží nám přitom jako geniální ochranný štít. Během zimy se poprala s mrazy, sněhem i výkyvy teplot a je na čase jí pořádně rozmazlit. Přírodní kosmetickou péči o pleť, ruce i tělo - bez ropných přísad, umělotin a jiných dráždivých neřádů - jsme poskládali sem na tuhle poličku.

Jak vlastně ta mrška jarní únava vzniká a proč se nás drží? Prozkoumali jsme její projevy i příčiny a k tomu přihodili hned 5 ověřených tipů, jak jí ze sebe setřást. Prolistujte náš nový blogový článek.

Speciální produkty vám způsobí dopravu u vybraných přepravců zdarma! Speciální produkty vám způsobí dopravu u vybraných přepravců zdarma!