Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

ADRA - humanitární organizace, darujte pomoc

Humanitární organizace ADRA patří do mezinárodní sítě nevládních organizací, které působí ve více než 100 zemích světa. V České republice působí nepřetržitě od roku 1992. Aktuálně u nás ADRA koordinuje 15 dobrovolnických center, která se zaměřují především na pomoc seniorům, dětem a zdravotně postiženým v Čechách a na Moravě. V Česku i v zahraničí poskytuje okamžitou humanitární pomoc při mimořádných událostech jako jsou povodně, hurikány, nebo válenčné konflikty. Věnuje se také globálnímu rozvojovému vzdělávání a realizuje i dlouhodobé rozvojové projekty s cílem podpořit lidi žijící v chudobě a ve špatných životních podmínkách.

Smysl činnosti téhle organizace jasně vyjadřuje také její logo. Tři postavičky obepínající zeměkouli symbolicky propojují ty, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji mohou poskytnout.