Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní produkty pro zimní péči o tělo

Zima. Sněhové vločky těch nejkrásnějších tvarů, večery "za pecí" s voňavým čajem a knihou, sjíždění kopců na lyžích a piruety po zamrzlém rybníce. Ale taky štiplavý mráz, ostrý vítr, horské slunce, vánoční obžerství a novoroční stres... Chladné měsíce nám mohou dát pěkně zabrat.

Do této uličky e-shopu jsme proto naváli tu nejvhodnější přírodní podporu pro zimou ošlehaná těla. Doporučíme vám pečující mazání na popraskané ruce, prohřívací tělové oleje a hojivé balzámy na namožené svaly, rostlinné vitaminy a superfoods pro posílení vitality i aromaterapeutické pohlazení pro duši.

Jako všude jinde v našem virtuálním obchůdku, i tady najdete pouze vegan-friendly přípravky, netestované na zvířatech. A jak už máme v genech, do jednoho jsme je proklepli, abychom měli jistotu, že nezatěžují člověka ani životní prostředí rizikovými syntetickými látkami. Co jiného bychom si při opečovávání měli vzít k ruce, než čisté přírodní produkty plné bylinek, aktivních rostlinných výtažků a vitaminů?

Jak během zimy vyzrát na mrazivé počasí a uchránit pokožku před nepříznivými vlivy se dočtete tady

Složení pod lupou vám pak prozradí tento článek.

O tom, proč jsou u nás všechny produkty veganské, jsme sepsali čtyřdílný seriál na blogu. Pokud vás problematika živočišných surovin zajímá víc, určitě ho prolistujte.