Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Žhavé letní intimnosti

Ach, ta letní láska! Tulení při západu slunka a hypnotické pohledy u táborového ohýnku. Co když ale jiskřičky vášně zadupe kondom, který má chránit, ale ve skutečnosti ubližuje? Co když na vás partner při erotické masáži začne patlat deriváty ropy?

Volba kondomu, lubrikantu nebo masážního oleje sahá dál než k intenzitě sexuálního prožitku. Vedle erotických příjemností může plíživě podkopávat zdraví, podporovat nešetrné zacházení se zvířaty a neobnovitelnými zdroji.

Ještě než se s milovanou osobou stulíte na dece, pojďte s námi okouknout intimní pomůcky šetrné k vašemu zdraví, přírodě i živým tvorům. Z virtuálního šuplíku si můžete vytáhnout veganský kondom z přírodního latexu, masážní olej z těch nejkvalitnějších surovin i lubrikační gel, který neohrozí balanc citlivých partií. Letní laskání může začít. :)

Letním intimnostem v bio provedení jsme věnovali tento blogový článek. Najdete v něm mimo jiné zásadní informace o lubrikantech a jejich alternativách, nápovědy na výběr správného kondomu i užitečné tipy na mlsky s afrodiziakálním účinkem.

Lubrikační gely sice zpříjemňují intimní prožitek, mnohé z těch konvenčních ale zároveň podlamují křehkou rovnováhu intimních partií. Jak vybrat nejvhodnější lubrikant, co vyzkoušet a čemu se naopak vyhnout vám napoví tento článek na blogu

Tipy na dárky Menstruační kalhotky Snuggs