Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Zdravé vlasy

Jste příznivcem no poo - "bezšamponové" metody mytí vlasů? Nebo jen cítíte neutichající potřebu dodat svým pačesům novou sílu a energii? Pak přibrzděte u této virtuální poličky a pořádně se rozhlédněte. Najdete tu učiněné poklady.
 
Bylinné směsi Radico jsou zpracované na základě staré Ajurvédy, pyšní se BIO kvalitou svých ingrediencí a uznávaným certifikátem Cosmos Organic. 
 
My v Econea.cz všemi deseti doporučujeme tento práškový šampon s kondicionérem. Ihned po použití pocítíte, že vlasy mají přesně takovou strukturu, tvrdost a jemnost, jakou mají mít. Úžasné jsou také bylinné kúry, které vaše háro uchrání před šedivěním, vypadáváním a podpoří jejich růst.