Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Zdravá pokožka

Mezi rostlinami se skrývá spousta nadaných ranhojičů a opečovávatelů. V tomto virtuálním šuplíku se shlukly všechny produkty, které tyto léčivé talenty rostlin využívají. Namožené svaly po náročném tréningu uvolní mocný olej Tamanu a s pigmentovými skvrnami umí divy jojobový olej. Všestrannou levandulovou i růžovou vodu si zamilujete pro péči o pleť obličeje. Vyčistí ji, zklidní, tonizuje a vyživí. No, co víc si přát? 

Kromě toho si tu přijdou na své maminky a jejich nejmenší špunti. Dětská pokožka je extra citlivá a často ji umí potrápit různé opruzeniny a bolístky. Postará se o ně třeba tento krém na opuzeniny od Naty nebo ten s pupalkovým olejem od Lavery. Popraskanou kůži kolem bradavek kojících maminek pak pomůže zacelit hojivý olejíček s vitamínem E.

Pokožku celého těla nádherně vyživí tělové máslo s arganovým olejem, odumřelé kůže ho zbaví nádherně voňavý kávový peeling a nepříjemné strie a celulitidu pomůže odehnat olejíček s japonským zeleným čajem Matcha a skvělá je i masáž s unikátní masážní svíčkou Stuwa. Tak. Vzali jsme to od hlavy až k patě a teď hurá na výběr toho pravého pečujícího přípravku na míru pro vás.

Jarní detox a očista na Econea.cz Speciální produkty vám způsobí dopravu u vybraných přepravců zdarma!