S ohledem na očekávaný nápor balíčků se doručení přes Zásilkovnu může o 1 den zpozdit.  zavřít
Dny dopravy zdarma při minimální objednávce 350 Kč, pouze do půlnoci 19. května! Hurá a zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Weleda - Švýcarská přírodní bio kosmetika pro celou rodinu

Značka Weleda vznikla z úžasu nad mocnou silou bylin a moudrostí našeho vlastního organismu. Svou vizi a neochvějné pilíře upevňuje již od roku 1921, kdy začínala jako malinká farmaceutická laboratoř s vlastní zahrádkou plnou léčivých bylinek. Dnes působí v 50 zemích světa, má na 2000 zaměstnanců a patří k absolutním královnám ve světě kvalitní přírodní kosmetiky.

Celou značku prorůstá a upevňuje antroposofické učení jejího zakladatele Rudolfa Steinera, rakouského filosofa, učitele a sociálního myslitele. Zdůrazňuje propojení mezi člověkem a přírodou a jeho myšlenkám je Weleda věrná dodnes. Snaží se proto svými aktivitami udělat maximum, aby podpořila blaho naší planety, všech jejích obyvatel i budoucích generací. Motto Weledy: „v souladu s přírodou a člověkem“, tedy nepřestavuje prázdnou frázi, ale skutečný systém porozumění, kterým celá značka žije již téměř sto let své existence.

Kosmetické libůstky od Weledy tak obsahují vybrané rostlinné ingredience s blahodárnými účinky pro zdraví. Ty přitom pocházejí ze zdrojů šetrných k životnímu prostředí a jejich zpracování je jemné, aby zachovalo všechny účinné složky. Že Weleda dostává svým principům potvrzují přísné certifikace, které se vyjímají na jejích produktech. Patří mezi ně certifikace kvality surovin NaTrue a certifikát UEBD, který si vysloužila za šetrné a férové získávání ingrediencí. Žádné produkty Weleda nejsou testované na zvířatech a v našem sortimentu najdete pouze ty s veganským složením. Weleda je nově také certifikovanou společností B Corp a je na to náležitě hrdá. Jak by také ne, B Corp je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. 

Vybírat můžete celou řadu pečujících sprchových krémů, od levandulového, přes rakytníkový, až po pánský. Pokožku celého těla luxusně opečují vybrané pěsticí oleje nebo úžasné hydratační tělové máslo. Celou řadu produktů věnovali ve Weledě těm nejmenším a nejcitlivějším lidským bytostem. Pro své (i cizí) ratolesti můžete pořídit například měsíčkovou směs do koupele, dětský zubní gel či měsíčkový šampon.

Snuggs intimní gel