Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Weleda - Švýcarská přírodní bio kosmetika pro celou rodinu

Značka Weleda vznikla z úžasu nad mocnou silou bylin a moudrostí našeho vlastního organismu. Svou vizi a neochvějné pilíře upevňuje již od roku 1921, kdy začínala jako malinká farmaceutická laboratoř s vlastní zahrádkou plnou léčivých bylinek. Dnes působí v 50 zemích světa, má na 2000 zaměstnanců a patří k absolutním královnám ve světě kvalitní přírodní kosmetiky.

Celou značku prorůstá a upevňuje antroposofické učení jejího zakladatele Rudolfa Steinera, rakouského filosofa, učitele a sociálního myslitele. Zdůrazňuje propojení mezi člověkem a přírodou a jeho myšlenkám je Weleda věrná dodnes. Snaží se proto svými aktivitami udělat maximum, aby podpořila blaho naší planety, všech jejích obyvatel i budoucích generací. Motto Weledy: „v souladu s přírodou a člověkem“, tedy nepřestavuje prázdnou frázi, ale skutečný systém porozumění, kterým celá značka žije již téměř sto let své existence.

Kosmetické libůstky od Weledy tak obsahují vybrané rostlinné ingredience s blahodárnými účinky pro zdraví. Ty přitom pocházejí ze zdrojů šetrných k životnímu prostředí a jejich zpracování je jemné, aby zachovalo všechny účinné složky. Že Weleda dostává svým principům potvrzují přísné certifikace, které se vyjímají na jejích produktech. Patří mezi ně certifikace kvality surovin NaTrue a certifikát UEBD, který si vysloužila za šetrné a férové získávání ingrediencí. Žádné produkty Weleda nejsou testované na zvířatech. Weleda je nově také certifikovanou společností B Corp a je na to náležitě hrdá. Jak by také ne, B Corp je celosvětová iniciativa, která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání. Skrz volný trh řeší nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.