Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Vilibaldo

Za značkou Vilibaldo stojí vystudovaná chemička, bývalá projektová manažerka a nyní hlavně srdečná maminka, Kateřina Vtípilová. Jak sama říká, možná právě proto, že studovala chemii a v laborce přišla do kontaktu se vším možným, má averzi, když se stejné chemikálie objevují v jídle, kosmetice a hygienických potřebách. 

Všechno to začalo plenkami. Protože chtěla dopřát to nejlepší právě svému synkovi, začala je šít. Pak přišly na řadu prsní vložky pro kojící maminky, ze kterých se tak trochu omylem nakonec vyklubaly ekologické a pratelné odličovací tampónky, které u nás nově také najdete.

Mimo to se ale Kateřina zaměřuje také na nosící oblečení pro maminky. Pro své produkty využívá jak látky z české pletárny, které jsou velice kvalitní a vyráběné za férových podmínek, tak certifikované látky ze zahraničí.