Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Ekologické úsporné sprchové hlavice, úspora vody

Zvolit raději sprchovou hlavici nebo levnější šetřič? A jak se rozhodnout mezi jednotlivými značkami a modely hlavic? S naším návodem to bude hračka. Jak na úsporu vody Vám prozradí náš komplexní článek na blogu.

Průměrný Čech ročně spotřebuje kolem 12.000 litrů vody jen na sprchování. Na osobu to znamená roční výdaj minimálně 2.000 korun. Po instalaci úsporné sprchové hlavice nebo sprchového šetřiče lze tento náklad snížit minimálně o polovinu. 

U nás na e-shopu si můžete vybrat ze sprch od tří různých výrobců - Pulse Eco Shower, Ecogam a Aguaflux. Levnějším a přesto dobrým řešením jsou univerzální sprchové šetřiče od české firmy Watersavers nebo od italské Terla

Všechny námi nabízené produkty se hodí na běžný sprchový závit 1/2" a výměna je nesmírně snadná - prostě hlavici našroubujete na konec sprchové hadice nebo šetřič přímo na baterii.