Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Úspora energie a vody

K udržitelnému životnímu stylu neodmyslitelně patří ŠETRNOST. Nejen že brání plýtvání zdroji naší matičky Země, ušetří i vaši peněženku. Sesbírali jsme pro vás všechny možné vychytávky, které vám i vaší rodině v šetrnosti pomohou.

Průtok životadárné vody umí usměrnit a provzdušnit úžasné perlátory. Na komfortu při mytí rukou nebo sprchování pocitově nic nepoznáte, přesto s jedním takovým perlátorem může rodina ušetřit desetitisíce litrů vody a tisíce korun za rok. Až 60% úsporu vody i energie na její ohřev pak zajistí také speciální sprchové hlavice. A moc šikovná věcička je také tento sprchový šetřič. O několik desítek tisíc litrů vody ročně vám pak sníží spotřebu tenhle chytrý WC stop. Reguluje totiž množství vody na spláchnutí a zabraňuje protékání toalety.

Pokud se o úsporách v domácnosti toužíte dozvědět víc, na našem blogu jsme pro vás přichystali článek o úspoře vody, energie na její ohřev a pěnez. Dále tam najdete starší třídílný seriál o úspoře energií. Dozvíte se, jak zamezit plýtvání nejen vody, ale i elektřiny a tepla. Zalistujte a nechte se inspirovat.