Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Udržitelné cestování

Batůžkář? "Vanlifer”? All-inclusive hotelový dovolenkář? Ať už svou letní dovču trávíte jakkoli, eko můžete zůstat i mimo domov. Stačí jen trocha plánování a kousek místa v batůžku. Do něj si můžete přibalit třeba zcela přírodní tuhou kosmetiku. Někdy totiž jedna kostička "mýdla" nahradí hned několik lahviček najednou a vy tak ušetříte jak místo v zavazadle, tak svou peněženku. Cestovní kosmetickou taštičku můžete vybavit i znovupoužitelnými tyčinkami do uší, tuhým odličovačem make-up, nebo zubní pastou v tabletkách. A pokud vyrážíte do divočiny, na přepucnutí upoceného trička v potoce si nezapomeňte trochu 100% přírodního pracího gelu. Ať svým pobytem mezi stromy a tůňkami nenarušíte tamější ekosystém. 

Zkrátka a dobře, svůj lifestyle si přibalte s sebou a projevte tak respekt nejen sami k sobě, ale i k naší krásné Zemi. Vše potřebné najdete právě tady.

Batůžkáři, cyklisté, spáči v karavanech a ostatní dobrodruzi. Chodíte rádi do přírody? Tak v ní prosím "našlapujte" zlehka! Tady najdete inspiraci na eko produkty, které můžete bez obav používat v kapradí i v lesní tůni.

Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022