Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Udržitelná móda od Meera Design

Na tomto virtuálním věšáku si můžete osahat heboučké oblečení ušité s respektem k člověku i přírodě a jejím darům. Každičký stylový kousek od české slow fashion značky Meera Design v sobě nese vášeň pro péči o druhé i o náš jediný domov.

Oblékněte se do krásných čepic, příjemných nákrčníků, lehounkých plédů či stylových legín z přírodních materiálů, především z heboučké BIO bavlny. Všechny stylové kousky Meera Design jsou ručně ušité v malé české dílně, za férové mzdy a v příjemných podmínkách. Jejich šetrnost dokazuje i certifikát GOTS, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů. Meera je totiž také o podpoře řemesla a těch, kteří dělají svou práci s láskou.