Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Udržitelná móda od Meera Design

Na tomto virtuálním věšáku si můžete osahat heboučké oblečení ušité s respektem k člověku i přírodě a jejím darům. Každičký stylový kousek od české slow fashion značky Meera Design v sobě nese vášeň pro péči o druhé i o náš jediný domov.

Oblékněte se do krásných čepic, příjemných nákrčníků, lehounkých plédů či stylových legín z přírodních materiálů, především z heboučké BIO bavlny. Všechny stylové kousky Meera Design jsou ručně ušité v malé české dílně, za férové mzdy a v příjemných podmínkách. Jejich šetrnost dokazuje i certifikát GOTS, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů. Meera je totiž také o podpoře řemesla a těch, kteří dělají svou práci s láskou.