Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Přírodní make up pro suchou, mastnou i zralou pleť, líčidla pro sjednocení pleti

Že vy kopete za tým sametově hebkých tváří a zdravíčkem rozzářených líček? Pokud i mezi vaše pravidelné ranní rituály patří make-upové zkrášlování fasády, ale zároveň vám záleží i na vašem zdraví, máme tady pro vás celou armádu šetrných pomocníků.

A proč si vlastně držet klasické šminky od těla? Syntetické látky z běžných make-upů mohou pokožku dlouhodobě dráždit, vysušovat a ucpávat její póry, a to může vést ke vzniku akné. Vstřebáváním do těla pak mohou škodlivé látky způsobovat i vážnější potíže jako je hormonální nerovnováha či reprodukční vady. Když si navíc na konci dne takové šminky smyjete z tváře, jejich zbytky se mohou dostat do vodních toků a obtěžovat tam život vodním rostlinám a tvorům.

Přesně taková líčidla s obsahem škodlivých neřádů u nás nenajdete. Podkladové báze, make-upy (tekuté, pudrové či krémové), korektory, BB a CC krémy i pudrybronzery a tvářenky v našich poličkách využívají kvalitní přírodní ingredience. Vaši tvář vymazlí k dokonalosti vysoce kvalitními rostlinnými oleji a přírodními pigmenty z ovoce, čajů a minerálů. Takové látky se v přírodě hravě rozloží, neublíží vašemu zdraví a zkrášlí vás stejně efektivně jako ty syntetické.