Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Thermilate Thermalmix - úsporná termoizolační přísada do barev (1 l)

Thermilate Thermalmix je speciální přísada do barev a nátěrů založená na technologii keramických nanočástic, která z nich činí izolační vrstvu a odráží tak teplo zpět do místnosti. Výsledkem je až o 50 % vyšší izolační schopnost zdí, až o 25 % nižší tepelné ztráty skrz stěny a strop a tím pádem značná úspora energií na vytápění a tudíž peněz.

Ve výsledku tak můžete na termostatu nastavit o 2 - 3° C nižší teplotu při nezměněném tepelném komfortu v místnosti. Roční úspora v běžné domácnosti při použití Thermilate se tak pohybuje mezi 4 - 7.000 Kč.

Thermilate Technologies Ltd je přední světový výrobce termoizolačních barev a přísad do nich. Od roku 2001 vyvíjí chytré produkty, které šetří energie i peníze.

 • savings
  Úspora 4.000 - 7.000 Kč ročně
 • Izoluje v zimě i v létě
 • Snižuje možnost vzniku plísní
 • Testováno předními světovými laboratořemi
 • Úspora 10 - 25 % nákladů za vytápění

Odesíláme do 10 dnů Nejpozději 3. 2. u vás doma ?

719

To chci koupit
 • Tento kousek odešleme během 7 pracovních dnů
 • Všechny naše produkty důkladně vybíráme
 • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
 • Zásilky balíme s láskou a ekologicky
Pro vás se rozkrajují - Pavel, Martin a celý tým :-)
 • Opakované použití
 • Zdravotní nezávadnost
 • Úspora vody
 • Úspora elektřiny
 • Rozložitelnost v přírodě
 • Úspora tepla
 • Šetrná výroba a materiály
 • Recyklace
 • Fair trade
 • Šetrná doprava
Zjistěte více najetím myší
Detailní popis
Thermilate Thermalmix - úsporná termoizolační přísada do barev (1 l)

Thermilate Thermalmix je speciální přísada do barev a nátěrů založená na technologii keramických nanočástic, která z nich činí izolační vrstvu a odráží tak teplo zpět do místnosti. Výsledkem je až o 50 % vyšší izolační schopnost zdí, až o 25 % nižší tepelné ztráty skrz stěny a strop a tím pádem značná úspora energií na vytápění a tudíž peněz. Thermalmix byl nezávisle testován v mnoha laboratořích světa a je vědecky prokázáno, že skutečně funguje.

Je založen na technologii keramických nanočástic NanoCNB, která zajistí účinnou termální bariéru. Ta teplo odráží zpět do místnosti - na rozdíl od běžné termoizolace, která pouze zpomaluje míru úniku tepla (tepelné ztráty) z místností.

Pokud si nejste jistí, jak si vybrat správné zařízení na úsporu tepla, podívejte se do našeho návodu a bude to hračka.

Úspora minimálně 4.000 Kč ročně

Ve výsledku tak můžete na termostatu nastavit o 2 - 3° C nižší teplotu při nezměněném tepelném komfortu v místnosti. Každý 1° C, o který snížíte teplotu na termostatu, znamená úsporu až 10 % na nákladech za vytápění. Průměrná česká domácnost zaplatí ročně za vytápění 22.000 - 25.000 Kč. Roční úspora při použití Thermilate se tak pohybuje mezi 4 - 7.000 Kč. (Skutečná úspora záleží na zdroji vytápění, dalším zateplení budovy, venkovní teplotě a dalších faktorech.)

Pro domácnosti i firmy

Můžete ho použít jak v domácnostech, tak i v komerčních objektech pro vnitřní i vnější nátěry. Lze ho použít i v již zateplených budovách, kdy ještě více zefektivní termoizolaci a přinese další úspory. A funguje i opačně - v parném létě nepustí do místnosti tolik tepla a vnitřek budov zůstává chladnější. Uspoříte tak náklady i za klimatizaci.

Redukuje množství vlhkosti

Thermalmix také redukuje množství vlhkosti, která může kondenzovat na zdech. Tím, že odráží teplo zpět do místnosti, se teplý vzduch nedostane v takové míře do kontaktu se studenou zdí. Netvoří se tak jemné kapičky vody, které mohou způsobit plísně.

Použití je velmi snadné

Velmi snadno se používá. Můžete ho smísit v podstatě s jakoukoliv barvou či nátěrem. Nijak neovlivní výslednou barvu. Jedno litrové balení Thermalmixu je možno postupně smísit s 5 litry barvy či nátěru.

Abyste dosáhli maximální účinnosti, je třeba aplikovat alespoň dvě vrstvy nátěru. Thermalmix dodává nátěru lehoučkou texturu a tak pokud chcete zcela hladký povrch, je vhodné plochu přetřít ještě jednou vrstvou bez přidaného přípravku.

Pro maximální efekt doporučujeme použít s termoizolačním nátěrem pro podlahy InsOfloor.

Vše důkladně otestováno

Produkty od Thermilate byly testovány a jejich účinky potvrzeny předními světovými laboratořemi v mnoha zemích světa jako například: Salford University (Velká Británie), GEO Sciences (USA), US Army, National Standards Testing Laboratories (USA), Fontys Academic Institute (Nizozemí), Italabs (Indie) a mnohými dalšími.

O značce Thermilate

Thermilate Technologies Ltd je přední světový výrobce termoizolačních barev a přísad do nich. Od roku 2001 vyvíjí chytré produkty, které šetří energie i peníze. Výroba probíhá ve Velké Británii.

Jejich produkty využívají ve svých závodech a budovách firmy jako jsou Coca-Cola, Holiday Inn, Vodafone, ABN Amro Bank, Le Meridien, IKEA či Rolls-Royce.

Firma má na své produkty registrované 4 patenty.


Skladové číslo: THR001, pozice: X-5-4-A

Parametry
Objem: 1 l
Země původu: Velká Británie
Forma: prášek
Značka