Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Eko termohrnky na kávu a čaj s sebou, do auta, na cesty, termo kelímky

Věděli jste, že každý z nás průměrně spotřebuje 350 jednorázových kelímků za rok? Brrr... To je už pořádná hromada odpadu. Zbytečného odpadu. Jeden takový kelímek se přitom rozkládá až 20 let. Papírové kelímky s vnitřní vrstvou polyetylenu navíc nelze v České republice recyklovat. Pokud si kávu nebo čaj za pochodu nechcete odpustit, nevadí. Pořiďte si na ně ale raději trvalejšího parťáka. My jsme si zamilovali hrneček rCup. Vyrobený je částečně z recyklovaných papírových kelímků a až vám za dlouhé roky doslouží, dá se bez obav opět recyklovat.

Patříte mezi milovníky kávy a rádi byste ji vychutnali se vším všudy? Vaše srdce může jásat! Designéři rCUPu při jeho výrobě oslovili totiž i zkušené baristy a majitele vyhlášených kaváren. Můžete tak mít jistotu, že kvalitu kávy vám tento hrneček nijak neohrozí, udrží ji při správné teplotě a neokrade vás ani o krásnou kávovou vůni.