Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Termo lahve a flašky na teplé a studené nápoje

Je parné léto. Jdete z práce, slunce žhne a stín v nedohlednu. Potíte se i za ušima a vymýšlíte, jak se teleportovat na Sibiř. Z pekelného žáru ale není úniku. A teď si stejnou situaci představte znovu. S tím rozdílem, že v ruce držíte termosku s vychlazeným osvěžujícím nápojem. Která představa zní lépe? :-) Ať už potřebujete zchladit před letním žárem nebo chcete v zimě po lyžovačce rychleji rozmrznout, termoska vám v tom může neskutečně pomoci. Ta od Made Sustanined udrží nápoj horký až 12 hodin a chladný celičký den. Prudce designová a velice šikovná je i termoska od Dopperu. Dvojitá izolační stěna zajistí přísun teplého čaje dlouhých 9 hodin a vychlazený nápoj si s ní užijete celých 24 hodin. Navíc má odnímtelný kelímek na stopce, ze kterého se moc pohodlně pije.

Pokud hledáte hrneček od ruky, ze kterého můžete srkat za pochodu, doporučujeme termohrnek rCup. Vyrobený je z jednorázových papírových kelímků a vybírat můžete z několika různých barev. Tento menší se nám moc osvědčil na kafíčko "to-go" a výborně poslouží i na vánočních trzích na svařák nebo punč.

Nabídka je zkrátka široká, stačí si vybrat a zamávat jednorázovým kelímkům na rozloučenou. :)