Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Stop the Water While Using Me!

"Stop the Water While Using Me!" je německá firma, která vyrábí luxusní přírodní kosmetiku. Jejím cílem je šetrná spotřeba vody a pokyn „Když mě používáš, zastav vodu“ je nepřehlédnutelný na každé jejich designové lahvičce. Je nám sympatická nejen stoprocentně čistým, přírodním složením svých výrobků, ale i tím, jak vtipně a inteligentně šíří své poselství.

Přírodní kosmetika Stop the Water je vyrobená z prvotřídních surovin, zcela biologicky odbouratelná a její složení je přírodní z plných 100 % a minimálně 50 % všech rostlinných surovin je v BIO kvalitě. Je veganská: neobsahuje živočišné suroviny a žádný produkt ani složka nebyly testované na zvířatech. Produkty neobsahují žádná syntetická barviva a aromata, pouze přírodní vůně z esenciálních olejů, ani žádný silikon, parafín nebo jakékoliv jiné suroviny z ropy.

V naší nabídce naleznete sprchový gel, šampony, tekuté mýdlo na ruce, kondicionéry, balzám na rty či oblíbenou zubní pastu.

Stop the Water založila iniciativu Good Water Projects a podporuje inovativní projekty v oblastech, kde dochází k nedostatku vody. Jeden z jejich projektů například pomáhá instalovat zařízení na sběr vody z mlhy v Tanzánii.

Podívejte se i na krátké animované video, které prezentuje firemní poselství proč neplýtvat vodou:

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(