Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Šetrné holení

Jak to máte vy? Necháváte průchod své přirozenosti, nebo milujete pocit hladkého těla bez chloupků? Pokud dopřáváte svému porostu pravidelnou frizůru, dělejte to bezpečně a ekologicky. Náčiní a přípravky v tomto e-regálku vám v tom pomohou. :)

Najdete tu 100% přírodní holicí mýdla. To abyste při holení v kempu nebo u potůčku na chatě po proudu pouštěli jen mydlinky z odbouratelných látek. A likvidovali tak jen chloupky, nikoli vodní živočichy a balanc tamního ekosystému. Pořídit si tu můžete i holicí strojek. Buď ten s výměnnými břity, nebo holítka z recyklovaných plastů. Vyzkoušet ale můžete i holení cukrovou pastou. Nožky po něm vydrží hladké překvapivě dlouho. Nakonec své sametově hladké partie opečujte přírodními přípravky s regeneračními sklony. A je to. Nožky i podpáža jsou připravené do letních sukní a tílek.

Snuggs intimní gel