S ohledem na očekávaný nápor balíčků se doručení přes Zásilkovnu může o 1 den zpozdit.  zavřít
Dny dopravy zdarma při minimální objednávce 350 Kč, pouze do půlnoci 19. května! Hurá a zavřít
  Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Semante - česká přírodní bio kosmetika

Semante je česká značka BIO kosmetiky, jejíž semínko zasadila firma Naturalis. Jejím písečkem jsou superpotraviny, čaje a další tělu prospěšné lahody. Martin, zakladatel Naturalis, si ale moc dobře uvědomuje, že nejsme jen to, co jíme, ale také to, co na sebe mažeme a čím se myjeme. Proto se rozhodl, že bude své zákazníky krmit těmi nejvybranějšími přírodními poklady také zvnějšku.

Vyšperkovanou přírodní kosmetiku v Semante míchají z BIO olejů, za studena lisovaných, silic s aromaterapeutickými účinky a z výtažků z blahodárných bylin. Receptury sprchových gelů, šamponů, masážních olejů i pleťových krémů vždy vymýšlejí tak, aby tělu dodaly potřebné vitaminy, minerály, zkrátka co nejdokonalejší péči. A nemyslete si, nic nenechávají náhodě. Do vývoje produktů zapojují odborníky s dlouholetými zkušenostmi z oblasti přírodní kosmetiky.

Snad i díky takové pečlivosti na jejich lahvičkách najdete certifikáty přírodní kosmetiky CPK a CPK BIO. Co to znamená? Že na vás z pod víčka nevyskočí riskantní SLES, SLS, parabeny, silikony, umělé parfemace ani žádné jiné pochybné syntetické látky. Kvality si v Naturalis zkrátka cenní nad zlato a jejich vymazlenou kosmetiku si oblíbí i lidé s citlivou pokožkou a vegani.